Gürcistan GUDAURİ kayak merkezi hakkında önerileriniz ?
Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Gürcistan GUDAURİ kayak merkezi hakkında önerileriniz ?

Question Gürcistan GUDAURİ kayak merkezi hakkında önerileriniz ?

Herkese iyi günler ,
    5 kişilik grubumuz ile bu yıl sarıkamış daha sonra Gudauri yapmayı düşünüyoruz
    (GEL oldu 2,37 TL)
    GUDAURİ kayak merkezini tecrübe etmiş , kalıcak yer önerisi ve ekstra önerilerde bulunucak arkadaşlarımız var mıdır? Mart ayı başında kayak yapabilme olanak ve şartları nasıl ☺
    Konu oliver_han tarafından (17-09-2018 Saat 11:03 ) değiştirilmiştir. Sebep: kalın karakterle yazılan mesaj

Standart Cevap: Gürcistan GUDAURİ kayak merkezi hakkında önerileriniz ?

geçen sezon üzücü bir olayla kendisini hatırlattı: http://www.kartutkusu.com/forum/show...ej-Kazas%C4%B1

gudauri'ye alternatif olarak: http://www.kartutkusu.com/forum/show...G%C3%BCrcistan

Alıntı Drkiran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi günler ,
    5 kişilik grubumuz ile bu yıl sarıkamış daha sonra Gudauri yapmayı düşünüyoruz
    (GEL oldu 2,37 TL)
    GUDAURİ kayak merkezini tecrübe etmiş , kalıcak yer önerisi ve ekstra önerilerde bulunucak arkadaşlarımız var mıdır? Mart ayı başında kayak yapabilme olanak ve şartları nasıl ☺
    Selamlar,

Ben gitmedim ama her sene giden lokal bir arkadaşım var. Şubat ın kar açısından en iyi ay olduğunu söylüyor. Mart başı da iyiymiş. Konaklama seçimi bakımından Marco Polo oteli tavsiye etti. Şimdi ben de kontol ettim; güzel bir otele benziyor. Fyatlar bizim merkezlere göre iyi.
    Gürcistan yeme içme bakımından da bütçeyi zorlamaz.

Araba ile 1,5 saatlik bir sürüş ile varılabileceğini söyledi. Transfer olayı nasıl olur onu da bir sorayım..

Teşekkürler ekstra bilgilerinizi bekliyorum

Otobüs olduğunu söyledi ancak pek güncel bir bilgisi yokmuş. En kötü ihtimalle siz bir taksiyle anlaşabilirsiniz. Orada taksi sistemi bizim ki gibi değil. Herkes taksi. Alana indiğinizde yanınıza hemen gelirler. Pazarlığa açıktırlar. Hele bir kaç kişiyseniz makul bir fiyata gidebilirsiniz. Benzin de bizdeki gibi fahiş değil..

Teşekkürler

Bu sene Gürcistan benimde aklım. En azından bir kaç kişi ile birlikte bile planlarsak , gitmeyi düşünüyorum.

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sene Gürcistan benimde aklım. En azından bir kaç kişi ile birlikte bile planlarsak , gitmeyi düşünüyorum.
    Ben de çok düşündüm...Ama maaliyetler Gudauri'de de yüksek çıkıyor.. Ben planladığım zaman uçak 1450 tl idi..Şimdi 1100 TL olmuş ...4 kişi 4500 TL..Konaklama, transfer, skipass....Aile olarak 15.000 Tl civarı bir maaliyet çıktı..
    Ama görmek isterdim orayı...
    Konu iynem tarafından (26-11-2018 Saat 13:42 ) değiştirilmiştir.
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de çok düşündüm...Ama maaliyetler Gudauri'de de yüksek çıkıyor.. Ben planladığım zaman uçak 1450 tl idi..Şimdi 1100 TL olmuş ...4 kişi 4500 TL..Konaklama, transfer, skipass....Aile olarak 15.000 Tl civarı bir maaliyet çıktı..
    Ama görmek isterdim orayı...
    bansko? [emoji38]

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bansko? [emoji38]
    Bu yıl pek motive olamadım...Bakmadım..
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Sayfa 1/3 123 SonSon