Gürcistan GUDAURİ kayak merkezi hakkında önerileriniz ? - Sayfa 3
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
22 sonuçtan 21 ile 22 arası

Konu: Gürcistan GUDAURİ kayak merkezi hakkında önerileriniz ?

Standart Cevap: Re: Gürcistan GUDAURİ kayak merkezi hakkında önerileriniz ?

Alıntı Skaty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2016 kışında Gudauri, Svaneti, Mestia'ya otobüs ve dolmuş kullanarak gitmiştim. Planımı sadece Gudauri için yapmıştım ancak hostel de tanıştığım Macar arkadaşlarla diğer yerlerde de kaydık. Dönüşte de Tiflis, Kutaisi ve Batum'u da gezmek kısmet oldu.

Arkadaşlar şöyle bir video hazırlamıştı pistler ve freeride için bakabilirsiniz:
    https://www.youtube.com/watch?v=4ozr0t1ulW4
    Görüntüler efsane, iyi bir tecrübe olmuş sizler için Skaty bizler de faydalanırız zamnı gelince

Standart Cevap: Re: Gürcistan GUDAURİ kayak merkezi hakkında önerileriniz ?

Alıntı Skaty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2016 kışında Gudauri, Svaneti, Mestia'ya otobüs ve dolmuş kullanarak gitmiştim. Planımı sadece Gudauri için yapmıştım ancak hostel de tanıştığım Macar arkadaşlarla diğer yerlerde de kaydık. Dönüşte de Tiflis, Kutaisi ve Batum'u da gezmek kısmet oldu.

Arkadaşlar şöyle bir video hazırlamıştı pistler ve freeride için bakabilirsiniz:
    https://www.youtube.com/watch?v=4ozr0t1ulW4

Gudauri'de WildGuru Hostel'de kaldım, orayı tavsiye edebilirim.

Ulaşımı Ordu-Tiflis olarak Metro Turizm ile yaptım. Tiflis'e varmadan Didube'de indim ve Gudauri dolmuşlarına bindim. Dolmuş yolculuğu 4,5-5 saat kadar sürdü ve yollar acayip karlı ve zorluydu. Yanlış hatırlamıyorsam mesafe 100-120km civarı bir şeydi.

Aklımda çok detay kalmasa da genel olarak sorularınızı cevaplayabilirim. Sanıyorum bölge tesis, konaklama ve imkanlar açısından 2-3 yılda çok değişmiştir. İşin en zor kısmı o dolmuş yolculuğuydu. Eğer orayı kolaylaştırdılarsa Gudauri'ye varmış sayılırsınız.
    görüntüler çok iyi

Sayfa 3/3 İlkİlk 123