[9-16 Şubat 2019] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği - Sayfa 3
Sayfa 3/31 İlkİlk 1234513 ... SonSon
310 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: [9-16 Şubat 2019] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği

Standart Cevap: [9-16 Şubat 2019] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği

Bir kaç yıldır başka otellere geliyorum ve önceden rezerve ederek hep , toplu rezerv olmasına rağmen fahiş bir fiyat biçilmiş(şuanda diğer tüm otellerde tek basımıza rezerve etsek daha ucuz ) ... bakalım sanırım bu sene fiyatlar arttı

Güzel bir sezon olmasını dilerim , görüceğiz

Alıntı Drkiran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir kaç yıldır başka otellere geliyorum ve önceden rezerve ederek hep , toplu rezerv olmasına rağmen fahiş bir fiyat biçilmiş(şuanda diğer tüm otellerde tek basımıza rezerve etsek daha ucuz ) ... bakalım sanırım bu sene fiyatlar arttı

nereden bakiyorsunuz bilemiyorum ama fiyatlarin cogu erken rezervasyon indirimli haliyle 300tl ve uzerinde... maalesef camkar'dan daha yakin, daha ucuz ve 30 odali alternatifimiz yoktu...

Herseye zam geldimi yasayip gorecegiz ama gecen sene 2 kisi gidis donus 240 liraya bilet almisim kayseriye, bu sene bilet x2 olmus.
    2 sene once kayseride havalanindan daga 80 lira verdim taksiye, gecen sene 125 lira odedim. Bu sene heralde 200 lira isteyecekler.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Skipass krizi aşılmış anlaşılan...
    Gayretleriniz için teşekkürler adminlerim...
    Bu sene her şey ateş pahası olacak...Oteller de öyle...Uçak fiyatları da...

Grubumuza yeni katılan arkadaşlara da bazı şeyleri ifade etmeyi uygun buluyorum;
    Biz Çamkar'ı piste en yakın konumda olması, tam pansiyon olması ve otel idaresinin ekibimize olan hoşgörülerinden dolayı seviyoruz..
    Fiyat olarak bölgenin en hesaplı ya da ucuz oteli değil...
    Ama arada ki farkı hakkettiğine inandığımız için bu oteli tercih ediyoruz..
    Daha önce bölgede farklı otellerde de kaldık. En hesaplısında da, butik otelinde de, bazen de yer bulabildiğimiz otellerde..
    Fiyatı fazla bulan arkadaşlarımız diğer otelleri de araştırıp bütçelerine daha uygun oteller bulabilirler..
    Pistlerde yine beraberiz ne de olsa...
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Bakalım konum yer oda sayısı , ve ekonomi durumu haklısınız gerçekten malesefki ...
    Oda durumunu göze almamıştım , benzer kücük otellerden bahsettim
    Organizasyon kapsamında ilk kez katılıcağım, görüşmek üzere elinize sağlık tüm hepinize

Bakalım konum yer oda sayısı , ve ekonomi durumu haklısınız malesef bakalım
    Oda durumunu göze almamıştım benzer kücük otellerden bahsettim haklısınız
    Keşke daha makul ücretler olsa...
    Bana da yüksek geliyor ama sanırım her alanda bu olguyu ( en nazik haliyle) kabulleneceğiz.
    Özetle yazık bu millete...Ama müstehakız..( Kişisel yorumumdur)
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Arkadaşlar, bir sorum olacak: herkes bir hafta mı kalıyor? Katılımcı listesini kast ederek sordum. Ben 8-10 Tarihleri arasında iştirak etmek istiyorum.
    Bu sene 100 dolara fix liyor oteller. Başıma birşey gelmeyecekse hem de tam pansiyonlu ben uygun buldum gerçekten. Otel ise,,,

Alıntı Stelvio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, bir sorum olacak: herkes bir hafta mı kalıyor? Katılımcı listesini kast ederek sordum. Ben 8-10 Tarihleri arasında iştirak etmek istiyorum.
    Bu sene 100 dolara fix liyor oteller. Başıma birşey gelmeyecekse hem de tam pansiyonlu ben uygun buldum gerçekten. Otel ise,,,
    onu da guncelleyelim... sahsim adina konusursam; muhtemelen yurtdisi donusume denk geleceginden 4 gece kalabilecegim...

tabii isteyen istedigi kadar kalabilir... musaitlik varsa 8'inden baslarsiniz... saniyorum vardir...

kisi basi 100/150 dolar isteyenlere hazir misiniz?

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onu da guncelleyelim... sahsim adina konusursam; muhtemelen yurtdisi donusume denk geleceginden 4 gece kalabilecegim...

tabii isteyen istedigi kadar kalabilir... musaitlik varsa 8'inden baslarsiniz... saniyorum vardir...

kisi basi 100/150 dolar isteyenlere hazir misiniz?
    Tamam anladım. Denk gelme şansımız da yüksek olur böylece.
    Ona da bir bakayım en kısa zamanda.

Valla değiliz nasıl olalım. BİM in bile çatur çutur zam koyduğu bir ortamda bunlara alışacağız kanıksayacağız zamanla. Daha ekonomik düşünüp hareket edeceğiz. Üst düzey bir azâya sordular niye bu kadar zam yaptınız; enerji fiyatlarındaki zamlara bakın biz ne yapalım dedi.
    Şimdi bunları yazarken kısa bir deneyimimi de aktarıyım. İsviçre de daha önce kaldığım bir otele fiyat sordum 175 İsviçre Frangı dedi ( ben kaldığımda frang 3,3 TL idi şuan dolardan değerli) Bir İsviçre vatandaşı yamulmuyorsam 3.000 SF asgari ücret kazanıyor. 4 gece kalsa pass i dahil ederek 1000 SF ye yakın para ödeyecek, yani maaşının 3 de 1 i diyelim.
    300 TL deniyor, hadi biz ekonomik davrandık 200 e bulduk, pass larda da cimri olduk 100 lira harcadık, etti mi 900. E biz demiryolu ülkesi değiliz, raylarımız yetersiz, bakımsız, kelle koltuk misali..benzinimiz çok pahalı, uçaklarımız var ama o da pahalı. İşte gördünüz en ekonomik tercihlerle bile herkes için mümkün olamıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sarikamis'a bilet bulursaniz trenle gidebilirsiniz....

ekonomi konusunda soylenecek bir sey yok... her ulkenin kosullari kendine...

Sayfa 3/31 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler