[9-16 Şubat 2019] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği - Sayfa 9
Sayfa 9/31 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
310 sonuçtan 81 ile 90 arası

Konu: [9-16 Şubat 2019] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği

Standart Cevap: [9-16 Şubat 2019] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği

Alıntı Seyirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üzülerek söylüyorum seyirci bu sene gelemiyor 😪
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Listeye bakmamışdım yeni baktım üzüldüm be abi kimseyle doğru dürüst denk gelemiyoruz [emoji17]
    Her sene sarıkamışdayken konuşuyoruz ama yalan oluyor bir türlü ayarlayamıyoruz aynı tarihleri

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben de gen yokum gibi duruyor a dostlar, kaçabilirsem belki 1 gece gelirim de çok zor olur gibi duruyor. 13-16 arası yer yok zaten sordum kalmamış.
    Freerider

uzucu haberler... umarim bir gun gorusuruz...

Merhaba, bir sorum olacak. Biz mecbur çocuktan dolayı sömestrde gideceğiz. 21-25 Ocak. Hiç Sarıkamış’ta kaymadık. Bu tarihlerde hava nasıl oluyor? Ekibin uzun yılları kapsıyan Sarıkamış deneyiminden faydalanmak istiyoruz.
    Teşekkürler, Aslı

Alıntı aoguzer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, bir sorum olacak. Biz mecbur çocuktan dolayı sömestrde gideceğiz. 21-25 Ocak. Hiç Sarıkamış’ta kaymadık. Bu tarihlerde hava nasıl oluyor? Ekibin uzun yılları kapsıyan Sarıkamış deneyiminden faydalanmak istiyoruz.
    Teşekkürler, Aslı
    bu sene havalar gecen seneye gore daha soguk... eger yagis alirsa 2. etap ve karanlikdere'de rahat kayabilirsiniz... benzer donemlerde genellikle kar oluyordu...

Teşekkürler, hava açısından da merak ediyorum, Kars için ocak-şubat aylarında çok soğuk ve fırtına olabilir diye bir duyum gelmiş beraber olduğumuz gruba. Ben o tarihlerde Istanbul yakınındaki kayak merkezlerinin dışına pek gitmedim. Hava nasıl olur, çocukları dışarı çıkartabilir miyiz diye soracaktım.
    Teşekkürler, Aslı

Alıntı aoguzer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler, hava açısından da merak ediyorum, Kars için ocak-şubat aylarında çok soğuk ve fırtına olabilir diye bir duyum gelmiş beraber olduğumuz gruba. Ben o tarihlerde Istanbul yakınındaki kayak merkezlerinin dışına pek gitmedim. Hava nasıl olur, çocukları dışarı çıkartabilir miyiz diye soracaktım.
    Teşekkürler, Aslı
    Oranın soğuğu İstanbul gibi değildir...Güneş olduğu sürece sıkıntı olmaz...2 yıl önce biz -20 derecelerde kaydık...Ama güneş gittikten sonra yani 15:30 dan sonra soğuk hissedilir...Akşam -26 derecede konser dinlemişliğimiz var orada..
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oranın soğuğu İstanbul gibi değildir...Güneş olduğu sürece sıkıntı olmaz...2 yıl önce biz -20 derecelerde kaydık...Ama güneş gittikten sonra yani 15:30 dan sonra soğuk hissedilir...Akşam -26 derecede konser dinlemişliğimiz var orada..
    -25 derecede yine 3 .5 saat Emrah'ı beklesek mesela

Pistlerin büyük bölümü ağaçların arasında kaldığı için pistte rüzgarı hissetmezsiniz. telesiyej de yeni yapılacak olan rüzgar korumalı biterse rahat çıkarsınız, eskisi ile devam edilirse bayağı bir soğu hissedersiniz. Siz yinede ekstra koruyucu içlik vs gibi kıyafetlerinizi yanınızda bulundurun.
    Live to snowboard, Snowboard to live
    rOmE Agent Rocker 14'
    rOmE 390 BoSS 14'

Sayfa 9/31 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler