Gürcistan Gudauri Kayak Merkezinde Korkunc Telesiyej Kazası
Sayfa 1/3 123 SonSon
27 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Gürcistan Gudauri Kayak Merkezinde Korkunc Telesiyej Kazası

Standart Gürcistan Gudauri Kayak Merkezinde Korkunc Telesiyej Kazası

Gurcistan Gudauri kayak merkezinde korkunc kaza

0 RH + ( İstanbul )

''Some people bind their snowboards to their feet, while others bind them to their souls.''

Standart Cevap: Şu An Ne Yapıyorsun ?

Gürcistan Gudauri Kayak Merkezinde gavur nasil yapistirdi... skandal... fahri telesiyejin kulaklari cinlasin...
    Konu Emrah tarafından (18-03-2018 Saat 20:46 ) değiştirilmiştir. Sebep: seo

Standart Cevap: Gürcistan Gudauri Kayak Merkezinde Korkunc Telesiyej Kazası

Gürcistan Gudauri Kayak Merkezinde Korkunc Telesiyej Kazası gerçekten çok kötü olmuş.

Kaza anında Kayak ve Snowboardçular resmen havada uçuşmuşlar. Gudauri Kayak Merkezindeki kaza büyük bir şans ile kimse ölmeden atlatılmış. Geri giden oturakların arasına herhangi birisi savrulup düşseydi paramparça olması içten bile değildi.

Sizce bu Korkunş Telesiyej Kazası neden oluşmuş olabilir ?

Hiç böyle bir olay ne duydum ne gördüm. Farklı bir açıdan bu videoyu izlediğimde kırmızı montlu adamın öldüğünü düşünmüştüm. Umarım hayattadır.. Bu merkeze giden arkadaşlarım genelde tesislerin bakımzsızlığından şikayet etmişlerdi. Ancak bu çok talihsiz ve bakımsızlığın ötesinde trajik bir olay. Bilemiyorum açıklaması nedir ve yetkililer nasıl bir savunma yapacak. Gideceğim varsa da gitmem. Kaza zedelere büyük geçmiş olsun.

Ya bu arada bu liftin elektriğini kesen bir bağlantı mutlaka vardır. Kimse niye durdurmadı ve durduramadı hayret doğrusu..

Benim buradaki tahminim elektriğin kesilmiş olması ve mekanik fren sisteminin de bir nedenle çalışmamış olması gibi görünüyor.
    Yani sistem sandalyede oturan insanların ağırlığı ile ivmeleniyor. İnsanlar saldalyelerden uçana kadar hızlanıyor , sonra sandalyeler boşalınca yavaşlama eğilimine giriyor.

Stelvio, Kırmızılı adamı fark etmedim tekrar izleyip bakacağım.

Elektrik kesintisi yada ariza sonrasi frenlerin devre disi kaldigini, ağırlıktan dolayida liftin ustundeki agirligi dengelemek icin geri saldigini düşünüyorum.

Goruntuleri dehset icinde izledim..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gürcistan Gudauri kayak merkezindeki bu faciayı izledikçe içim ürperiyor. Yanında çocuklu hatta bebekli olanlar bile olabilirdi lift te.
    Davraz da bizde bebeğimizi alıp çıkmıştık zirveye. Böyle bir şey olmasını düşünmek bile insanı dehşete düşürüyor.

Bu olayda toplam 11 kişi yaralanmış. 4 tanesi hemen taburcu edilmiş hastaneden. Kırımızı ve turunculu adamları da Allah korumuş. Demirlerin arasında kalıp param parça olabilirlerdi.

bir de chairlift ler aşağıya boş döner çünkü insanlar kayarak iner burda hepsi dolu geliyo garip değil mi..neyse..

Alıntı Stelvio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir de chairlift ler aşağıya boş döner çünkü insanlar kayarak iner burda hepsi dolu geliyo garip değil mi..neyse..
    chairliftler voltaj bozulmasından dolayı geriye doğru hareket ediyorlar, görüntülerde düşenlerin hepsi dağa çıkanlar aslında.

Sayfa 1/3 123 SonSon