Gürcistan Gudauri Kayak Merkezinde Korkunc Telesiyej Kazası - Sayfa 2
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
27 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Gürcistan Gudauri Kayak Merkezinde Korkunc Telesiyej Kazası

Standart Cevap: Gürcistan Gudauri Kayak Merkezinde Korkunc Telesiyej Kazası

eyvallah aydınlandım

haberi rus televizyonlarindan izledim Turkiye de haber oldumu bilmiyorum ama burda cok fazla yanki buldu zira Gudauri cok fazla rus turist cekiyor ... kaza elektrik kesilmesine dayali bir sebepten dolayi vuku bulmus ama kulubede bulunmasi gereken gorevli de yerinde degilmis belli ki yapabilecegi seyler vardi ... vidyoyu ceken kisi ve diger bircogu telesiyejdekilere (atlayin) diye bagiriyorlar ... bu yarali sayisini gercekten azaltmis ... agir yarali olanlar atlamaya cesaret edemeyenler yada sistemin rutin seyrine devam edecegini dusunenler ... Allah bizi beterinden korusun ...
    0 RH + ( İstanbul )

''Some people bind their snowboards to their feet, while others bind them to their souls.''

Bu olay ne zaman oldu?
    Videoda ki tarih yanlış galiba, 2013 gösteriyor..Mart başında oldu gibi anladım ben..
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

haber televizyonlarda 17 mart cuma aksami yayinlandi
    0 RH + ( İstanbul )

''Some people bind their snowboards to their feet, while others bind them to their souls.''

vefat olmamasi sevindirici... gurculerin rahatligi dillere destan...

gerçekten öyle.. bu arada buraya kısa bir süre önce yöneticim gitmişti. gürcistan da fiyatlar gerçekten ucuz. yeme içme konaklama kısacası bir turist için hiç fena bir destinasyon değildir. hatta oğluna aldırdığı kayak dersinin saatinin 40 TL ye geldiğini söylemişti. ancak dağdaki tesislerin bakımsızlığından şikayetçi idi. gitmek isteyene bu vesile ile bilgilendirme yapmış olayım. tiflis e gitmek isteyen olursa daha detaylı bilgi verebilirim.

Alıntı Stelvio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gerçekten öyle.. bu arada buraya kısa bir süre önce yöneticim gitmişti. gürcistan da fiyatlar gerçekten ucuz. yeme içme konaklama kısacası bir turist için hiç fena bir destinasyon değildir. hatta oğluna aldırdığı kayak dersinin saatinin 40 TL ye geldiğini söylemişti. ancak dağdaki tesislerin bakımsızlığından şikayetçi idi. gitmek isteyene bu vesile ile bilgilendirme yapmış olayım. tiflis e gitmek isteyen olursa daha detaylı bilgi verebilirim.
    Aslında ben bu sene Gürcistan Gudauri Kayak Merkezine gitmeyi istiyordum. Hatta en kötü seneye gideyim diyordum. Ama şimdi tırstım baya. Hoş bu kadar büyük bir olaydan sonra herhalde tüm tesisi tekrar elden geçirmişlerdir diye umuyorum.

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında ben bu sene Gürcistan Gudauri Kayak Merkezine gitmeyi istiyordum. Hatta en kötü seneye gideyim diyordum. Ama şimdi tırstım baya. Hoş bu kadar büyük bir olaydan sonra herhalde tüm tesisi tekrar elden geçirmişlerdir diye umuyorum.
    cook iyimser gordum seni babacim... [emoji38]

Kimsenin kararini etkilemek istemem ama dikkatinizi cekmek acisindan bazi seyleri belirtmem gerekiyor ... Gurcistan ulkemizden daha gelismis bir ulke degil gudauri de avrupadaki tesislere rakip olabilecek bir merkez degil ama Turkiye ve kayak tesisleri ile karsilastirildiginda biraz daha yeni ve guvenli kaliyor ... ozellikle kartalkaya kartal otel chairlift leri ve uludag birinci bolge mekanik sistemlerine gore daha yeni ve bakimli olduklarini rahatlikla soyleyebilirim ... zaten derinlemesine bir arastirma yaparsak bulacagimiz vukuatlar karsisinda bu sporu yapacak guvenli bir yer konusunda karar vermemiz imkansiz hale gelir ... her gun youtube da inanilmaz trafik kazalari seyrediyoruz ama arabaya binmekten vazgecmiyoruz dimi ne de olsa ...
    0 RH + ( İstanbul )

Tiflis e turistik bir gezi için gidilebilir. şarap ları tavsiye ederim

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon