Orman içi kayış
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Orman içi kayış

Blog Girişleri
    1

Standart Orman içi kayış

Arkadaşlar sarıkamışta uzun zamandır sadece orman içi macera kayışları yapıyorum,engebeli dozukyol iniş kışışlı kayılacak çok yer var fakat degişiklik olsun diye başka kayak merkezlerini denemek istiyorum,dogası güzel orman içi kayılacak yerleri yazarmısınız en az sarıkamış ayarında olabilecek kadar güzel olan ??

Standart Cevap: Orman içi kayış

Alıntı colours Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sarıkamışta uzun zamandır sadece orman içi macera kayışları yapıyorum,engebeli dozukyol iniş kışışlı kayılacak çok yer var fakat degişiklik olsun diye başka kayak merkezlerini denemek istiyorum,dogası güzel orman içi kayılacak yerleri yazarmısınız en az sarıkamış ayarında olabilecek kadar güzel olan ??
    rize tarafinda (kackarlar) enteresan organizasyonlar var... lift yok ama snowcat/truck cikartiyorlar bir sekilde...

Blog Girişleri
    1

orası extra extreme girer ama iyi fikir ilerde deneriz !!

orası extra extreme girer ama iyi fikir ilerde deneriz !!
    o zaman sarikamis'tan baska yere gitmenize gerek yok...

Kackarlara gitmek isteyen varsa ben gelirim, paletli arac ve diger masraflari paylasiriz. Ben ilk kez bu kis Turkiye'de kayak yapiyorum. Deneyimim Kuzey Amerika taraflarindan. Turkiye'de bu tur yerlere beraber gidecek kayak arkadasi ariyorum.

Alıntı görkem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kackarlara gitmek isteyen varsa ben gelirim, paletli arac ve diger masraflari paylasiriz. Ben ilk kez bu kis Turkiye'de kayak yapiyorum. Deneyimim Kuzey Amerika taraflarindan. Turkiye'de bu tur yerlere beraber gidecek kayak arkadasi ariyorum.
    Hoş geldin Görkem, Kaçkarlar bende dahil bir kaç arkadaşın aklında var. Şu andaki sorun kar yağışlarının içler acısı halde olması. Bu sezon yapılabilir mi bilmiyorum ama seneye mutlaka organize olup yapalım

Benim gibi Sarıkamış ta orman içerisinde bolkar hastası biri için nokta atışı bir konu bu

Sarıkamış kayak merkezi ile Aynı keyfi alabileceğim bir bolkar alanını keşfetmek isterim bende.

Blog Girişleri
    1

emrah görüşürüz umarım !!

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoş geldin Görkem, Kaçkarlar bende dahil bir kaç arkadaşın aklında var. Şu andaki sorun kar yağışlarının içler acısı halde olması. Bu sezon yapılabilir mi bilmiyorum ama seneye mutlaka organize olup yapalım
    Merhaba Emrah. Tesekkurler. Bir de Uludag'in arka taraflarinda, guney, guney-bati yamaclarinda pistlerden cok daha guzel, dik, agacli yamaclar goruyorum. Oraya kesfe gelmek isteyen var mi diye bir mesaj atmistim. Belki ilgilenirsiniz diye linkini tekrarliyorum.

http://www.kartutkusu.com/forum/show...832#post249832

Kanada'dan AST-1 cig egitimim var. Cig egitimi almis baska arkadaslar var mi bu forumda?

Alıntı görkem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Emrah. Tesekkurler. Bir de Uludag'in arka taraflarinda, guney, guney-bati yamaclarinda pistlerden cok daha guzel, dik, agacli yamaclar goruyorum. Oraya kesfe gelmek isteyen var mi diye bir mesaj atmistim. Belki ilgilenirsiniz diye linkini tekrarliyorum.

http://www.kartutkusu.com/forum/show...832#post249832

Kanada'dan AST-1 cig egitimim var. Cig egitimi almis baska arkadaslar var mi bu forumda?
    Çığ eğitimi olduğunu bile yeni öğrendim desem [emoji14]
    Bu arada şu anda Sarıkamış dayım ve gece boyunca yağan kar sayesinde bol karın dibine vuruyoruz

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi