Snowboard Bot Temizliği
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Snowboard Bot Temizliği

Standart Snowboard Bot Temizliği

Merhabalar arama yaptım ama bot temizliği konusunda birşey bulamadım varsa eğer affola şimdiden

Bot temizliğini nasıl yapıyorsunuz kullandığınız herhangi bir ürün varmı ?

Makinaların narin yıkama programında yıkamak nasıl olur ? Şahsen ben botun iç kısmında çıkan mes gibi olan şeyi ( adını bilmiyorum ) makinada yıkadım hiç bir sorun olmadı

acaba dış kısmı yıkasam bi problem olurmu ?

Standart Cevap: Snowboard Bot Temizliği

Dış yüzeyini neden yıkayacaksın anlamadım Madem içini de yıkamışsın silmen yeterli bence..
    Snowboard botu genelde karda kullanıldığı için yıkanmasını gerektirecek kadar kirlenmemiştir diye düşünerek yazdıım.

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dış yüzeyini neden yıkayacaksın anlamadım Madem içini de yıkamışsın silmen yeterli bence..
    Snowboard botu genelde karda kullanıldığı için yıkanmasını gerektirecek kadar kirlenmemiştir diye düşünerek yazdıım.
    yıkadım bile hocam bi anda temzlik takıntım tuttu sanırım ama cillop gibi oldu :D

yıkama yerine internette dezenfekte spreyleri var onlar kullanılabilir sugeçirmezliğini kaybetmemsi içinde su itici spreyler var

Ölsün mikroplar diyosun yani
    Güzel olmasına sevindim..

Alıntı kulebey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yıkadım bile hocam bi anda temzlik takıntım tuttu sanırım ama cillop gibi oldu :D

yıkama yerine internette dezenfekte spreyleri var onlar kullanılabilir sugeçirmezliğini kaybetmemsi içinde su itici spreyler var
    İçi için bot spreyleri iyi olur..Bot açık renkli mi? Niye yıkama gerekti?
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

2. el olduğu için yıkamak istedim siyah renk bottu yıkadıktan sonra koruycu ayakkabı kremyle sildim haftasonuda kullandım hiç bir problemi yok tertemiz oldu

Alıntı kulebey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2. el olduğu için yıkamak istedim siyah renk bottu yıkadıktan sonra koruycu ayakkabı kremyle sildim haftasonuda kullandım hiç bir problemi yok tertemiz oldu
    Mantıklı
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche