Çocukların Kar Sapanı Yapabilmesi için Kayakların Önlerine Bağlanan Aparat - Sayfa 2
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
22 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Çocukların Kar Sapanı Yapabilmesi için Kayakların Önlerine Bağlanan Aparat

Standart Cevap: Çocukların Kar Sapanı Yapabilmesi için Kayakların Önlerine Bağlanan Aparat

Temel eğitimde sıkıntı yaşayanlar için güzel bir aparat,gerçi daha neler var neler 😁😁😁
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Standart Cevap: Çocukların Kar Sapanı Yapabilmesi için Kayakların Önlerine Bağlanan Aparat

Alıntı Seyirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    😁😁😁 Sadece bu aparat ile kayak temel eğitimi verdiğim kişi sayısı 100 den fazladır
    Kayak hocası mısınız?

Alıntı bruno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kayak hocası mısınız?
    hem de ne bicim... tum sporlarin hocasi...

Alıntı bruno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kayak hocası mısınız?
    Hocaların hocası
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Şu parçayı çok merak ettim. Resim linkini paylaşabilir misiniz?

Merhaba,
    Bu “edgie wedgie” yi TR de ne diye geciyor? Bilen var mi? Veya bulan var mi? Amazonda freeshipping ile 10usd ye buldum ama tr den hizli bir sekilde almak istiyorum, nasil alabilirim? Bilen duyan?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı toscanello Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Bu “edgie wedgie” yi TR de ne diye geciyor? Bilen var mi? Veya bulan var mi? Amazonda freeshipping ile 10usd ye buldum ama tr den hizli bir sekilde almak istiyorum, nasil alabilirim? Bilen duyan?

Sent from my iPhone using Tapatalk
    tr'de hiç görmedim... ya yurtdışından getiriliyor ya da mantığı basit olduğu için parçalar birleştirilerek benzeri elde ediliyor... hızlı olsun derseniz sanayi, 1 hafta kadar vaktiniz varsa amazon veya ebay... yalnız amazon'un kendisinden veya fulfilled olanından alın... diğer satıcılarla 1 ayı bulabilir gelmesi...

yaw cahilliğimi bağışlayın; şu aparat denilen kayakları birbirine bağlayan ipe benzeyen şey değil mi hani beklemenize ve daha fazla para harmanıza ne gerek var dicem de

aparat değil aparatti mi diyelim

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aparat değil aparatti mi diyelim
    Kelimeden tasarruf edip ip desek

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon