Çocukların Kar Sapanı Yapabilmesi için Kayakların Önlerine Bağlanan Aparat
Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Çocukların Kar Sapanı Yapabilmesi için Kayakların Önlerine Bağlanan Aparat

Question Çocukların Kar Sapanı Yapabilmesi için Kayakların Önlerine Bağlanan Aparat

Merhabalar bir konuda kucuk bir yardiminiza ihtiyacim var kucuk cocuklarin kar sapani yapabilmesi icin kayaklarin onlerine baglanan aparati nasil temin edebiliriz veya yapabilirmiyiz saygilar

Standart Cevap: Aparat

Alıntı evsine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar bir konuda kucuk bir yardiminiza ihtiyacim var kucuk cocuklarin kar sapani yapabilmesi icin kayaklarin onlerine baglanan aparati nasil temin edebiliriz veya yapabilirmiyiz saygilar
    amazon.com veya amazon.de

Böyle şeyler gereksiz. Çocuk kendisi kar sapanını yapar. Bu tip parçalarla sakatlanma bie yaşanır. İlk defa duyduğum bir parça hiç de görmedim. Ders aldırın öğrenir.

ben de TR de çok aramıştım ama yok. yurt dışında var. Ancak çocuk çok küçük ise gerek olabilir. Bence kas yapısı iyi 4-5 yaş üzeri kendisi bu açıklığı korur ve kar sapanını yapar. edgie wedgie diye adı vardı sanırım. amazondan gelmesi shipping vs çok para tutar. yabancı eğitim videolarında çokça kullanırlar. oradan görüp de istediğinizi tahmin ediyorum. benim öyle aklıma düşmüştü ama hiç de gerek duymamıştım. Bir de kayak eğitimi veren yerlerde olabileceğini düşünüyorum. Ama ödünç vermezler tabiki ya da matkapla kayakların ucunu delip takacaksınız bu da bir çözüm. ben kıyamamıştım kayaklara
    Rossignol Sultan 156+

Standart Cevap: Çocukların Kar Sapanı Yapabilmesi için Kayakların Önlerine Bağlanan Aparat

Çocukların Kar Sapanı Yapabilmesi için Kayakların Önlerine Bağlanan Aparatın aslında biraz da tehlikeli olduğunu düşünüyorum.
    Bağlı olduğu iki kayağın arasına takılacak bir engel ile karşılaşması durumunda çocuğun ayağı tam ters dönebiliyor.
    Üyelerimizden bu deneyimi yaşayan olduğu için ben böyle bir riski almak istemezdim.

Standart Cevap: Çocukların Kar Sapanı Yapabilmesi için Kayakların Önlerine Bağlanan Aparat

Ben tornacıda yaptırdım yaklaşık 7 yıldır kullanıyorum temel eğitim için oldukça kullanışlı sakatlanma riskinden bahseden arkadaşlar eğer bu parçayı çocuğun kayağına takktıktan sonra herhangi bir nesnenin bu parçaya takılmasını engelleyemiyorlarsa kullanmasınlar veya leğenle kaysınlar 😁😁😁
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Patron alınmadın değilmi 😀😀 bu aparatı kullanmayı bilmeyen arkadaşlar kullanmasın tabiki 😁😁
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Alıntı bruno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle şeyler gereksiz. Çocuk kendisi kar sapanını yapar. Bu tip parçalarla sakatlanma bie yaşanır. İlk defa duyduğum bir parça hiç de görmedim. Ders aldırın öğrenir.
    Bruno ilk defa duymuş olabilirsin ama temel eğitimde çok işe yarıyor kullanmayı bilirsen sakatlanma riski sıfır
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Alıntı Seyirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben tornacıda yaptırdım yaklaşık 7 yıldır kullanıyorum temel eğitim için oldukça kullanışlı sakatlanma riskinden bahseden arkadaşlar eğer bu parçayı çocuğun kayağına takktıktan sonra herhangi bir nesnenin bu parçaya takılmasını engelleyemiyorlarsa kullanmasınlar veya leğenle kaysınlar ������
    7 yıldır kaymayı öğrenemedi mi?

Alıntı bruno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    7 yıldır kaymayı öğrenemedi mi?
    😁😁😁 Sadece bu aparat ile kayak temel eğitimi verdiğim kişi sayısı 100 den fazladır
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Sayfa 1/3 123 SonSon