Fransa Alplerindeki hava koşulları. - Sayfa 3
Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
49 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Fransa Alplerindeki hava koşulları.

Standart Cevap: Fransa Alplerindeki hava koşulları.

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece orada değil, Fransada bir çok yerde 80-90km şiddetli rüzgar vardı bugün. Neyse ki yarından itibaren azalıyor, iyi tatiller zemir.
    Tesekkurler ama tatil tam bir kabusa dondu, havanin durumu bir yana bir de hasta oldum iki gundur odada yatiyorum .
    Buna da sukur en azindan uzerimize cig dusmedi )

Alıntı zemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesekkurler ama tatil tam bir kabusa dondu, havanin durumu bir yana bir de hasta oldum iki gundur odada yatiyorum .
    Geçmiş olsun. Aylar öncesinden rezervasyon yapıldığı için hava şartlarını öngörmek mümkün değil. Bütün bunlar tatilin bir parçası.

Gerçekten üzüldüm...Bizim hava durumuna göre pazar pazartesi karlı, sonra güneşli....Bakcez..
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Yazdan erken rezarvasyon yapınca alpler için de çok uygun fiyatlar görmüştüm. Gelecek sezon için planım buydu ama anlaşılan ciddi bir risk barındırıyor!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı fatih_m Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazdan erken rezarvasyon yapınca alpler için de çok uygun fiyatlar görmüştüm. Gelecek sezon için planım buydu ama anlaşılan ciddi bir risk barındırıyor!!!

clubmed ve uygun fiyatlar... bunlarin kampanyasi bile pahalidir dostum...

sahsen biletlerimi 7-8 ay onceden alirim, apart/pansiyon tipi yerlerde konaklarim, gidecegim kasabayi nispeten dusuk rakim/merkezi konum secerim, hava kotu olsa bile merkez degistirir kayarim, cok cok kotuyse babypist takilirim, olmadi havuza girerim, bebeyle kartopu oynarim, hanimi alisverise gotururum... daha uzar gider... amac kayak olsa da her zaman alternatifini planlarim, yoksa kotu havayla karsilasinca moraller fena coker... [emoji38] [emoji38] [emoji38]

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    clubmed ve uygun fiyatlar... bunlarin kampanyasi bile pahalidir dostum...

sahsen biletlerimi 7-8 ay onceden alirim, apart/pansiyon tipi yerlerde konaklarim, gidecegim kasabayi nispeten dusuk rakim/merkezi konum secerim, hava kotu olsa bile merkez degistirir kayarim, cok cok kotuyse babypist takilirim, olmadi havuza girerim, bebeyle kartopu oynarim, hanimi alisverise gotururum... daha uzar gider... amac kayak olsa da her zaman alternatifini planlarim, yoksa kotu havayla karsilasinca moraller fena coker... [emoji38] [emoji38] [emoji38]
    Clubmedi bilmem bookingçiym ben ) ama taktik iyiymiş [emoji1360]

an itibariyle Les Arcs da dönüş yolları hala kapalı ve tüm otel mahsur kalmış durumdayız. Dün ve dün gece bir haftadır gördüğümüz en güçlü kar fırtınası gerçekleşti. Bekliyoruz...

an itibariyle Les Arcs da dönüş yolları hala kapalı ve tüm otel mahsur kalmış durumdayız. Dün ve dün gece bir haftadır gördüğümüz en güçlü kar fırtınası gerçekleşti. Bekliyoruz...
    tatsız bir tatil olmuş, çok geçmiş olsun. bütün bir yıl bekleyip, Alp tatitilinin böyle geçmesi üzücü...

Umarım bir sonraki kayak tatiliniz daha iyi şartlarda olur.

Butun bir yil heycanla beklenen kayak tatili aksakliklar ve kotu hava kosullari nedeniyle hayal kirikligi yaratsa da sag salim herhangi bir sakatlik gecirmeden ve bir gun gecikmeli olarak evime dondugum icin mutluyum. 6 kayak gununden sadece 3 gunu sinirli pistlerde kayabildik. Les Arcs ve club med hakkindaki yorumlarimi yakin zamanda toparlayip kucuk bir ozet geciyor olacagim.
    Simdi biraz dinlenme zamani

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon