Kartalkaya'ya yakın OTELLER
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Kartalkaya'ya yakın OTELLER

Exclamation Kartalkaya'ya yakın OTELLER

Merhaba kayak tutkunları, Kartalkaya'da 5 günlük otel baktım fiyatlar acayip yüksek,almış başını gidiyor. Bütçemi aşıyor. Kartalkaya'ya yakın otel biliyor musunuz? Merkezden araçla Kartalkaya'ya gidip gelebilir miyim 5 gün boyunca? Hangisi daha iyi olur? İlk defa Kartalkaya'ya geleceğim. Sorup danışmak istedim.

Standart Cevap: Kartalkaya'ya yakın OTELLER

Alıntı skiloverr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba kayak tutkunları, Kartalkaya'da 5 günlük otel baktım fiyatlar acayip yüksek,almış başını gidiyor. Bütçemi aşıyor. Kartalkaya'ya yakın otel biliyor musunuz? Merkezden araçla Kartalkaya'ya gidip gelebilir miyim 5 gün boyunca? Hangisi daha iyi olur? İlk defa Kartalkaya'ya geleceğim. Sorup danışmak istedim.
    skipass ucreti baya tuzlu... ancak dag yolunda skipass indirimi olan koroglu dag konagi gibi mekanlar mevcut... peki kalir miyim? hayir...

Alıntı skiloverr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://kartaltepeotel.com
    https://www.etstur.com/Grand-Baysal-Hotel
    bu otellere bakabilirsiniz. skipass indirimi en fazla %20 olsa minimum 100tl(üstü olur muhtemelen) olacak.bir de her gün dağ yolu çıkıp inmek var; öğle yemeği harcaması var; bunları da hesaba katınız.

Hafta içi kalacaksanız kesinlikle dağda ki tesisleri tercih edin....Aşağı gidip gelmeye değmez...
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Kartalkaya kayak merkezine 7km kala Sarıalan yaylasında Baysal Otel mevcut.Dağ evi ile köy evi kıvamında bir yer.Temiz ,sıcak suyu olan, yemekleri kahvaltı ve akşam yemeği olarak veriyorlar ,oldukça lezzetli. Haftasonu ve şubat tatilinde özellikle fiyat olarak kalacaklara mantıklı gelebilir. Yanlız şunu belirtmem lazım ki ne olursa olsun hiçbirşey kayak merkezinde konaklama ile aynı tadı asla vermiyor...

Dağ yolu kendi içinde bir macera zaten. Hele zirveye yakın kısımlar her gün inip çıkmak bende psikolojik yorgunluk yapar. Bunun yerine hafta içi gidip kalınan günü bir kaç gün kısaltarak aynı maliyetler yakalanabilir.
    Rossignol Sultan 156+

Kartalkaya'ya ben de bu sene gideceğim. En yakın, en uygun ve fiyatları uygun olan oteller var mı? Malum fiyatlar çok uçtu.

poi oberj, grand baysal veya bolu merkezdeki oteller olabilir... ancak, skipass ücretlerinin de yüksekliği nedeniyle tepedekiler kadar olmasa da yine ciddi meblağlar cepten çıkar...

Bu Konudaki Etiketler