Uludağ snowboard hocası önerisi
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Uludağ snowboard hocası önerisi

Standart Uludağ snowboard hocası önerisi

Merhaba arkadaşlar uludağda snowboard için önerebileceğiniz hoca varmı bu işi hakkı ile öğretebilen şimdiden teşekkürler.

Standart Cevap: Uludağ snowboard hocası önerisi

Alıntı Kskemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar uludağda snowboard için önerebileceğiniz hoca varmı bu işi hakkı ile öğretebilen şimdiden teşekkürler.
    Site üyelerimizden Serkan Hoca var Kayak hocası. Aslında Snowboard derside veriyordu eskiden.

Kendisi ile iletişime geçersen her türlü yardımcı olacaktır. Kayak ile ilgili de bir eğitim video serisi çekmişti geçen sene.

Instagram: Srekan
    https://www.facebook.com/serkan.tas.1441

Reklam gibi olmasın ama şahsen tanıdığım iyi bir eğitmeni size öneririm.Biografisi aşağıdadır.

Kenan TOPAL
    İsim:  zz.jpg
Görüntüleme: 589
Büyüklük:  32.9 KB (Kilobyte)

24 Nisan 1966 Erzurum doğumluyum. Kayak hayatım 3 yaşında Uludağ da başladı. İlkokul yılllarından itibaren yarışçılık, milli takım sporculuğu derken 1988 yılında Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümünden mezun oldum. 1997 yılından itibaren Kayak Eğitmenliği yapıyorum.

kenantopal@kardunyasi.com

Alıntı KAYAKHAKEM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reklam gibi olmasın ama şahsen tanıdığım iyi bir eğitmeni size öneririm.Biografisi aşağıdadır.

Kenan TOPAL
    İsim:  zz.jpg
Görüntüleme: 589
Büyüklük:  32.9 KB (Kilobyte)

24 Nisan 1966 Erzurum doğumluyum. Kayak hayatım 3 yaşında Uludağ da başladı. İlkokul yılllarından itibaren yarışçılık, milli takım sporculuğu derken 1988 yılında Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümünden mezun oldum. 1997 yılından itibaren Kayak Eğitmenliği yapıyorum.

kenantopal@kardunyasi.com
    Olsun olsun , iyi hocalarımızı da buradan tanıtalım. Hem ihtiyacı olanlara hemde işini iyi yapanlara destek olalım