2016-2017 Burton Process off axiss'mi yoksa Rossignol District Freestyle ve bağlama seti mi ?
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: 2016-2017 Burton Process off axiss'mi yoksa Rossignol District Freestyle ve bağlama seti mi ?

Standart 2016-2017 Burton Process off axiss'mi yoksa Rossignol District Freestyle ve bağlama seti mi ?

Merhaba arkadaşlar öncelikle aranıza yeni katıldım 2 yıldır board yapıyorum ve kendime bir set toparlamak niyetindeyim.

Yılbaşında Hollanda-Fransa hattında olacağım 1 haftalığına ve avrupa da burton'ın geçen sezon ürünlerini satan bir yer olduğunu duydum arkadaşımdan ve Burton process off axiss'in bir sezon önceki board'u 1360 tl civarında.

Etrafımda uzun süredir board yapan arkadaşlarımdan da fikir aldığımda neredeyse hepsi istisnasız Burton board'ı seçmem gerektiğini söylüyor.Bir yandan da bu işin daha başında olduğum için çok fazla harcama yapmayayım decathlon'dan Rossignol District Freestyle board+bağlama setini 1000 tl ye alsam mı diyorum?

Bu noktada sizin değerli fikirlerinizi almak isterim arkadaşlar.
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi   

Standart Cevap: 2016-2017 Burton Process off axiss'mi yoksa Rossignol District Freestyle ve bağlama seti mi ?

Hoşgeldin jackjones. Boardcu arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Standart Cevap: 2016-2017 Burton Process off axiss'mi yoksa Rossignol District Freestyle ve bağlama seti mi ?

Alıntı jackjones Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar öncelikle aranıza yeni katıldım 2 yıldır board yapıyorum ve kendime bir set toparlamak niyetindeyim.

Yılbaşında Hollanda-Fransa hattında olacağım 1 haftalığına ve avrupa da burton'ın geçen sezon ürünlerini satan bir yer olduğunu duydum arkadaşımdan ve Burton process off axiss'in bir sezon önceki board'u 1360 tl civarında.

Etrafımda uzun süredir board yapan arkadaşlarımdan da fikir aldığımda neredeyse hepsi istisnasız Burton board'ı seçmem gerektiğini söylüyor.Bir yandan da bu işin daha başında olduğum için çok fazla harcama yapmayayım decathlon'dan Rossignol District Freestyle board+bağlama setini 1000 tl ye alsam mı diyorum?

Bu noktada sizin değerli fikirlerinizi almak isterim arkadaşlar.
    Burton axis freestyle yumuşak bir board
    öyle atlayıp zıplayıp durmayacaksanız uzak durun,Rossignol district daha allterrain bir board başlangıç orta seviye bir board ,iki senedir kayıyorsanız ikisinide almayın biraz daha üst seviye bir board alın derim ben,gelişiminiz daha rahat ve kolay olur.Yaani diyyoor pamuk eller cebee [emoji16]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok teşekkür ederim ilgine,bir de board uzunluğu ne kadar artarsa esneklik o oranda azalıyor diye biliyorum bu bahsettiğim 159 uzunluğunda bir board olduğu için burton biraz cazip gibi geldi ama tavsiyeni dikkate alacağım birkaç farklı model daha var bakalım

bu arada maalesef ülkemizde çok büyük bir lüks kış sporları,avrupa'da custom x'leri bile 400-500 euro'lara alıyorlar tabi aylık geliri ortalama 2000 euro olan insanlar.

Burada ki board fiyatları malum,inanılmaz bir uçurum :(

Alıntı jackjones Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim ilgine,bir de board uzunluğu ne kadar artarsa esneklik o oranda azalıyor diye biliyorum bu bahsettiğim 159 uzunluğunda bir board olduğu için burton biraz cazip gibi geldi ama tavsiyeni dikkate alacağım birkaç farklı model daha var bakalım

bu arada maalesef ülkemizde çok büyük bir lüks kış sporları,avrupa'da custom x'leri bile 400-500 euro'lara alıyorlar tabi aylık geliri ortalama 2000 euro olan insanlar.

Burada ki board fiyatları malum,inanılmaz bir uçurum :(
    Ne demek Hayat paylaşınca güzel[emoji1]
    Boardun esnekliğinin boy ile değil yapısıyla alakası var.
    Kurlardaki yükseklik iyice coşturdu piyasayı.
    İlan sitelerinde temiz ikinci el boardlarda var bir göz atabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi