Rossignol circuit board hakkinda bilgisi olan var mi ?
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Rossignol circuit board hakkinda bilgisi olan var mi ?

Standart Rossignol circuit board hakkinda bilgisi olan var mi ?

Merhaba arkadaslar kusura bakmayin forumda yeniyim konuyu dogru yere mi actim bilmiyorum hatam varsa afola bu bord hakkinda bilgisi olan var mi nasil dir nedir yardimci olursaniz düşüncelerinizi paylasirsaniz cok sevinirim simdiden tesekkurler.

Standart Cevap: Rossignol circuit board hakkinda bilgisi olan var mi ?

Alıntı owlsilent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar kusura bakmayin forumda yeniyim konuyu dogru yere mi actim bilmiyorum hatam varsa afola bu bord hakkinda bilgisi olan var mi nasil dir nedir yardimci olursaniz düşüncelerinizi paylasirsaniz cok sevinirim simdiden tesekkurler.
    baslangic icin yeterlidir...

Standart Rossignol circuit board hakkinda bilgisi olan var mi ?

Alıntı owlsilent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Decathlon da görmüşdüm,bağlama dahil 990₺ idi başka mağazalara göre fiyatı gayet iyi,başlangıç orta düzey bir board fiyat performans olarak gayet makul bir board ,rossignol imperiali 5-6 sene kullanmışlığım var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başlangıç düzeyi all mountain bir board. Seni orta, ileri seviyeye kadar taşır. 3-4 sene rahatlıkla kullanırsın.
    Ne free ride bir board kadar dengeli ne de free style bir board kadar esnektir.

Peki onun fiyatlarında kullanmış olduğunuz başka board lar varmı

bende var on numara bence,ama şuda var herkesin malı kendine güzeldir...