Sarıkamış Kayak Merkezi 2017-2018 Sezonu
Sayfa 1/8 123 ... SonSon
74 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sarıkamış Kayak Merkezi 2017-2018 Sezonu

Standart Sarıkamış Kayak Merkezi 2017-2018 Sezonu

Geçen sezon için açtığım başlıkta yer alan istek, öneri ve şikayetlerinizi elimden geldiğince dillendirip, yetkili makamlara iletmeye çalıştım. Ama bu sezon için yeterince bir aksiyon malesef ki alınmadı.

Yine bu sezon için de soru, istek, öneri ve şikayetlerinizi bu başlık altında yazarsanız yetkili makamlara iletmeye ve cevaplamaya çalışacağım.

Bu seneki çıkış kartlarının fiyatları şu şekilde:

Sezonu geçtiğimiz Cumartesi günü (09.12.2017) açtım. Pistler ancak idare edecek derecedeydi ve Karanlıkdere pistleri kapalıydı. Karanlıkdere'ye ulaşımdaki eğim ne derece düzeltildi bu yüzden bilemiyorum. Fakat birinci pistte düzeltildiği söylenen eğimi açıkçası ben pek algılayamadım.

Önümüzdeki hafta için 4 gün kar yağışı gösteriyor. Bu yağışlardan sonra pistler tamamen sezona hazır olacaktır diye düşünüyorum.

Çektiğim resimler de şu şekilde:

Ve artık sembol haline gelen ayımız boya sonrası kaybolmuş. Umarım tekrar çizerler.

Konu imyusyil tarafından (16-12-2017 Saat 20:35 ) değiştirilmiştir.

Standart Cevap: Sarıkamış Kayak Merkezi 2017-2018 Sezonu

teşekkürler imyusyil, Sarıkamış'tan bilgilendirmelerini takipteyiz.

Alıntı imyusyil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sezon için açtığım başlıkta yer alan istek, öneri ve şikayetlerinizi elimden geldiğince dillendirip, yetkili makamlara iletmeye çalıştım. Ama bu sezon için yeterince bir aksiyon malesef ki alınmadı.

Yine bu sezon için de soru, istek, öneri ve şikayetlerinizi bu başlık altında yazarsanız yetkili makamlara iletmeye ve cevaplamaya çalışacağım.

Bu seneki çıkış kartlarının fiyatları şu şekilde:

Sezonu geçtiğimiz Cumartesi günü (09.12.2017) açtım. Pistler ancak idare edecek derecedeydi ve Karanlıkdere pistleri kapalıydı. Karanlıkdere'ye ulaşımdaki eğim ne derece düzeltildi bu yüzden bilemiyorum. Fakat birinci pistte düzeltildiği söylenen eğimi açıkçası ben pek algılayamadım.

Önümüzdeki hafta için 4 gün kar yağışı gösteriyor. Bu yağışlardan sonra pistler tamamen sezona hazır olacaktır diye düşünüyorum.

Çektiğim resimler de şu şekilde:

Ve artık sembol haline gelen ayımız boya sonrası kaybolmuş. Umarım tekrar çizerler.

Ocak ayında gitmeyi planlıyoruz. Bilgi ve resimler için teşekkürler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sarıkamış kayak merkezi ile ilgili paylaşımlarını beğeni ile takip ediyorum imyusyil
    Bir çoğumuzun Sarıkamış kayak merkezinde zirvedeki ayı ve eşek resmi ile anısı vardır diye düşünüyorum. En kısa zamanda yerine koyulmasını umuyorum.

Ayımızı ve eşeklerimizi geri istiyozzz [emoji16]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ayın 30 da sarıkamışa gidiyoruz arkadaşlarla 2 günlüğüne bende ne güzel bende orada resim çekileceğim diyordum bendeki şansızlık orada da gösterdi kendini resim çekilme şansı olmayacak desenize

Ayımız gitti mi şimdi

İsim:  IMG_3904.jpg
Görüntüleme: 559
Büyüklük:  496.9 KB (Kilobyte)
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

giderken yanımda sprey boya götürüp ayıyı ben çizeyim o zaman ))

Ağacı sev, yeşili koru, ayıyı öp.

Hafiften gölgesi duruyor gibi, becerikli arkadaşlar ayımızı geri getirirse çok iyi olur ve "Ağacı sev, yeşili koru, ayıyı öp," sloganını da eksik etmesinler.

Sayfa 1/8 123 ... SonSon