Uludağ 2017-2018
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Uludağ 2017-2018

Standart Uludağ 2017-2018

Giden arkadaşlar varsa buraya bilgileri paylaşabilirmi rica etsek.
    Fiyatlar nasıl kar kalitesi nasıl pistler ne durumda vs.

Standart Cevap: Uludağ 2017-2018

2 hafta önce gittim günlük skipass 120 tl çay 7 tl tost 15 tl :D kar durumu ozman iyiydi ama fazla yağış almadı bu pazar geces,nden itibaren bir dhaki hafta sonuna kadar neredeyse her gun kar yağışı bekleniyor

Aynen, 18/12 Ptesi gününden itibaren soğumayla birlikte yağış da başlıyor ve 26-27 Aralık tarihine kadar devam edecek gibi görünüyor şu anki tahminlere göre..

uludağ da bu sezon kayak/snowboard derslerinin fiyatlarını bilen var mı?

Alıntı tnryksl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç bilmiyorum ama saati 150 civarı mıdır ki acaba? Attım mı yoksa?

Bu arada arkadaşlar otel ayarlarken direk oteli arayip rezervasyon yaparsaniz tasarruf etmiş olursunuz.
    Dün tecrübe ettim bunu.250 tl cepte kaldi.2 kişi tüm gün skipass ücreti az değil neticede.
    Tatilbudur etstur tatil sepeti vs vs den bakin ama oteli arayip rezervasyon yapin.

Uludağ'ı bilmiyorum ama Kartalkaya'da 250 tl ders.

Bu arada arkadaşlar otel ayarlarken direk oteli arayip rezervasyon yaparsaniz tasarruf etmiş olursunuz.
    Dün tecrübe ettim bunu.250 tl cepte kaldi.2 kişi tüm gün skipass ücreti az değil neticede.
    Tatilbudur etstur tatil sepeti vs vs den bakin ama oteli arayip rezervasyon yapin.
    Geçen hafta sonu başıma geleni paylaşmak istiyorum bende.

Kartalkaya dorukkaya için jolly tur ile rezarvasyon yaptırmıştım. Tezarvasyon öncesi Jolly tur yetkilisine en üst kattaki alçak tavanlı ve merdivenli odaları istemediğimi söylediğim halde check inde bi baktım yarım tavan odalardan verdiler (benzer durumlar tripadvisorda var ne yazık ki) Allah tan insafa gelip otel odayı değiştirdi. Ama jolly tur ilgilenmedi. Benzer bir durum yaşamamak için otelden rezarvasyon mantıklı geldi bana. 5. Kattaki malum odalar daha düşük ücretli verilmeli. Ama otel bu odalarında standart odalardan farklı olmadığın iddia etmekte!! Metrekare aynı diyorlar!!

Sent from my iPhone using Tapatalk