Kartalkaya sosyal aktivite
Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kartalkaya sosyal aktivite

Standart Kartalkaya sosyal aktivite

Merhaba Arkarlar,

Cumartesi (9.12.207) esim ve 8 yasında oglumla kartakaya gunu birlik gidecegiz. kayak yapmayanlar icin kafeler veya vakit gecirebilecekleri yerler varmı? . birde acemi ve orta arasıyım. hangi pisti kullanmamı tavsiye edersiniz. hangi otelden skipass almamı tavsiye edersiniz ?

yardımcı olursanız sevinirim

Standart Cevap: Kartalkaya sosyal aktivite

öncelikle hafta sonu skipass fiyatı pahalı olur. kartal tarafı daha uygundu önceki yıllarda. geçen sene dorukkaya tarafı hafta sonu 145tl diye hatırlıyorum(yanılabilirim).
    pist olarak dorukkaya'da olimpiyat pisti siyah, bu da zaten sezon açılışında açık olmaz. diğerlerinin seviyesi aynı ve rahatça kayabilirsiniz.
    kartal tarafında resul dede ve çanak pistleri sizin için uygun olur. kara ve yılmaz demir'di galiba oralar siyah pist. köroğlu tarafı açılmaz zaten, oldu da açıldı oradan uzak durun.
    dorukkaya'nın avantajı kapalı chairlifti ve suni kar sisteminin olması.
    sosyal aktivite olarak iki yerde de birer cafe var fiyatlar pahalı. otellerin lobisinde çocuğunuz ve eşiniz vakit geçirebilir.
    kartal otel tarafında acemiler için otopark alanının orada ufak bir yer vardı, çocuğunuz orada vakit geçirebilir.( şu an hala var mı bilmiyorum). dorukkaya'da ise piste çıkış yerinde kızakla kayabilir. aklıma gelen olanaklar bunlar. şurayı seçin diyemem tabii...

İlginiz ve vakit ayırdıgınız icin tşkler.
    planı değiştirdik bir gece kalma yapıyorlarmış bu haftaya ozel. kartal otel 5 pist acık olucak dedi. dorukkaya otel ets de satılıyor tek gece ama otelin telefonlarına bakan yok. sizin tavsiyeniz gordugum kadarıyla dorukkaya tarafı. otelle gorusup kesin acık oldunu ogrenince reservasyon yaptıracagım tşkler

Alıntı huseyinyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    planı değiştirdik bir gece kalma yapıyorlarmış bu haftaya ozel. kartal otel 5 pist acık olucak dedi. dorukkaya otel ets de satılıyor tek gece ama otelin telefonlarına bakan yok. sizin tavsiyeniz gordugum kadarıyla dorukkaya tarafı. otelle gorusup kesin acık oldunu ogrenince reservasyon yaptıracagım tşkler
    pazar günü hava sert, sadece tbarlar çalışır. bunu da göz önünde bulundurun.

Heptur dan Hakan beyi arayıp Kartutkusundan olduğunuzu söylerseniz Dorukkaya otel için Ulaşım + Skipass + Konaklama + Giriş günü yemeğide dahil 2 kişilik odada kişi başı 475 TL ye götürecektir.

http://www.kartutkusu.com/forum/show...l=1#post248748

https://www.heptur.com/tur/kartalkay...s-ulasim-dahil

Merhaba Arkarlar,

Cumartesi (9.12.207) esim ve 8 yasında oglumla kartakaya gunu birlik gidecegiz. kayak yapmayanlar icin kafeler veya vakit gecirebilecekleri yerler varmı? . birde acemi ve orta arasıyım. hangi pisti kullanmamı tavsiye edersiniz. hangi otelden skipass almamı tavsiye edersiniz ?

yardımcı olursanız sevinirim
    Benim görüşüm ise Kartal tarafında orta çanakta tecrübenizi arttırmanız ve bu sırada chair lifti kullanma şansınızın olması...T bar ile acemi çıkışı zor olur, sandalye daha rahattır..
    Hangisi (Doruk/kartal) ucuz ise ona bakın derim..
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Kartalkaya'da kaymayanlar için vakit geçirebilecekleri bir kafe falan yok ne yazıkki. Aşağıda capeside arkadaşımızın belirttiği gibi günübirlik gidiliyorsa soğuktan korunmak, bişeler yiyip içmek için tek çare otel lobileri.. Kartal tarafında Grand Kartal'ın tam karşısında bir kafe olması lazım bu sene açık mı bilemiyorum.

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kartalkaya'da kaymayanlar için vakit geçirebilecekleri bir kafe falan yok ne yazıkki. Aşağıda capeside arkadaşımızın belirttiği gibi günübirlik gidiliyorsa soğuktan korunmak, bişeler yiyip içmek için tek çare otel lobileri.. Kartal tarafında Grand Kartal'ın tam karşısında bir kafe olması lazım bu sene açık mı bilemiyorum.
    Cem, Hüseyin konaklamalıya çevirmiş ya planını, ondan dolayı önerdim...
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Cevaplarınız ve ilginiz için tşkler. bana en mantıklısı dorukkaya geldi. yapay kar makinesi ve kapalı telesiyej onemli faktor
    Konu huseyinyilmaz tarafından (06-12-2017 Saat 17:08 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Heptur dan Hakan beyi arayıp Kartutkusundan olduğunuzu söylerseniz Dorukkaya otel için Ulaşım + Skipass + Konaklama + Giriş günü yemeğide dahil 2 kişilik odada kişi başı 475 TL ye götürecektir.

http://www.kartutkusu.com/forum/show...l=1#post248748

https://www.heptur.com/tur/kartalkay...s-ulasim-dahil
    Tşkler emrah mesajı biraz geç gordum . ben hotelden reservasyon yaptım.
    Kendi aracımla gidecegim. kişi bası 405tl fiyat verdi hotel tabi giris gunu ogle yemegi yok . artık ekmek arası sucuk yaparız

suni kar makineleri calısıyormus 8 aralıkda acıyoruz sezonu dediler

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler