Kayak ve Snowboard Wax Nasıl Seçilir? - Sayfa 2
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
35 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Kayak ve Snowboard Wax Nasıl Seçilir?

Standart Cevap: Kayak ve Snowboard Wax Nasıl Seçilir?

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sitedeki fiyatlardan aldım. Azcık da pazarlık ettim :P

Benim yanıtım Ptex dolgu malzemesini kazırım sonra da wax ile üstünden geçerim olurdu.

Bu arada kazıyıcı içinde bileme aleti varmış. Onun 350 liğinden olmadığı için almadım.

Fiyatı da biraz yüksek bir alet.
    Eklenti 18259Eklenti 18259
    hangi siteden aldınız emrah bey benimde almam lazım uzun zamandır yatıyor boardlar bakım yapmam lazım geçen sene tchibodan ütü setini almıştım artık kullanmak lazım.

Alıntı hevdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi siteden aldınız emrah bey benimde almam lazım uzun zamandır yatıyor boardlar bakım yapmam lazım geçen sene tchibodan ütü setini almıştım artık kullanmak lazım.
    Bende geçen sene aynı setten aldım ve bu sene kullanacağım. İstanbul da Proshop dan aldım.

Oradan Adem bey ile irtibata geçtim.

ben aradım nette uygun fiyatlı sadece 2 tane buldum 200 TL ye karSpor dan aldım

bir sorum olacak sıcak wax bakımı yaptık 1 hafta sonra dağa gittik dağda soğuk waxlayınca extra katkısı olurmu ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı jasend Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir sorum olacak sıcak wax bakımı yaptık 1 hafta sonra dağa gittik dağda soğuk waxlayınca extra katkısı olurmu ?

Soğuk wax: Adı üstünde herhangi bi ısıl işleme tabii tutulmadan board tabanına sürülüyor ve tabanın su tutmasını engelliyor. Ancak kalıcığı birkaç saati geçmediği için acil durumlar haricinde kullanmak çokta gerekli değil.

diye bir yazı buldum benim düşümcem de zaten sıcak waxsı yaptın ise soğuk wax hiç gerek yok.

arkadaşlar ben dolgu çubuklarından alacağımda bildiğiniz kaliteli bir yer varmı geçen sene aldıklarım bakım yaptığımda yanık gibi iz bıraktı hep bordun altında

Alıntı ilkrturan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben dolgu çubuklarından alacağımda bildiğiniz kaliteli bir yer varmı geçen sene aldıklarım bakım yaptığımda yanık gibi iz bıraktı hep bordun altında
    Yanık izi olur...İlk bir kaç damlayı dışarıya damlatıp isli kısmı attıktan sonra temiz damlayı tabana uygulamanı öneririm..
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanık izi olur...İlk bir kaç damlayı dışarıya damlatıp isli kısmı attıktan sonra temiz damlayı tabana uygulamanı öneririm..
    bende şanş yok dediğini yaptım ama bendekiler hep hisli akıtıyor

Standart Kayak ve Snowboard Wax Nasıl Seçilir?

Alıntı ilkrturan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende şanş yok dediğini yaptım ama bendekiler hep hisli akıtıyor
    şöyle dene çubuğu yak aşağı doğru eğ 45derece açıyla,yanmaya devam ederken kenarda üstünde biriken siyahlıktan ve isten kurtulmak için bir demir spatulaya yada yanmaz birşeyin üstünde çubuğun yanan tarafını yuvarla,
    bende çok uğraşmışdım [emoji1] tek çözüm bu ,isli ve yanık doldurdğnzda sağlıklı bir dolgu olmuyo .siyahlık ve is biriktikçe bunu yapmaya devam et

Alıntı jasend Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şöyle dene çubuğu yak aşağı doğru eğ 45derece açıyla,yanmaya devam ederken kenarda üstünde biriken siyahlıktan ve isten kurtulmak için bir demir spatulaya yada yanmaz birşeyin üstünde çubuğun yanan tarafını yuvarla,
    bende çok uğraşmışdım [emoji1] tek çözüm bu ,isli ve yanık doldurdğnzda sağlıklı bir dolgu olmuyo .siyahlık ve is biriktikçe bunu yapmaya devam et

tamam dediği gibi yapaçagım teşekkür ederim

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon