Ilgaz'da snowboard + konaklama + skipass yardım !!!
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Ilgaz'da snowboard + konaklama + skipass yardım !!!

Standart Ilgaz'da snowboard + konaklama + skipass yardım !!!

Arkadaşlar MErhaba ;
    İşim nedeniyle zonguldak'a tayinim çıktı.En yakın 2 pist olarak biri ılgaz diğeri kartepe önümde 2 seçenek var.
    Kartepe aşırı pahalı olduğundan dolayı Ilgaz'a karar verdim.Daha önce hiç gitmedim.
    Buralara gitmiş tecrübeli arkadaşlara birkaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim ;

Ilgaz ve Yıldız diye iki pist olduğunu gördüm hangisi daha uzun ve snowboard açısından kullanışlı ?
    Bu iki yerde de konaklama durumu nasıl olur. Oteller çok pahalı 2 geceliğine gideceğim 3-4 arkadaş gideceğiz ?
    Minumum maliyetle pistleri kıyaslarsak hangisine gitmeliyiz ?

Eşya olarak olmayan arkadaşlar var kayak evlerine nasıl ulaşırız.
    Forumda Ilgaz konuları çok eski ve eksik duruyor yeni üye olarak sizden tecrübe ve fikirlerinizi paylaşmanızı rica eder güzel bir sezon olması dileğiyle iyi forumlar.

Standart Cevap: Ilgaz'da snowboard + konaklama + skipass yardım !!!

Alıntı atlaspring Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar MErhaba ;
    İşim nedeniyle zonguldak'a tayinim çıktı.En yakın 2 pist olarak biri ılgaz diğeri kartepe önümde 2 seçenek var.
    Kartepe aşırı pahalı olduğundan dolayı Ilgaz'a karar verdim.Daha önce hiç gitmedim.
    Buralara gitmiş tecrübeli arkadaşlara birkaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim ;

Ilgaz ve Yıldız diye iki pist olduğunu gördüm hangisi daha uzun ve snowboard açısından kullanışlı ?
    Bu iki yerde de konaklama durumu nasıl olur. Oteller çok pahalı 2 geceliğine gideceğim 3-4 arkadaş gideceğiz ?

Forumda Ilgaz konuları çok eski ve eksik duruyor yeni üye olarak sizden tecrübe ve fikirlerinizi paylaşmanızı rica eder güzel bir sezon olması dileğiyle iyi forumlar.
    Atlasping, öncelikle forumumuza hoşgeldin...

Ilgaz ve Yıldıztepe kayak merkezleri birbirine yakın ama farklı iki kayak merkezidir..
    Konaklama ve ekipman ihtiyacınız açısından Ilgaz daha uygundur..
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Selam. Kartalkaya size daha yakın duruyor gibi. Mengen üzerinden Dörtdivana geçerseniz kısa olan dağ yolundan Kartalkaya'ya ulaşabilirsiniz. Dörtdivan merkezde Penguentepe var. Ekonomik malzeme kiralama ve hatta konaklama bile yapabilirsiniz. Buradan dağa ulaşmak 30 dk lık bir süre alıyor. Gün sonunda yorgun argın inmek dezavantajı. İyi bir kar lastiği ve aracınız varsa sorun olmayacaktır.
    Rossignol Sultan 156+

kartalkaya'ya 1 kere gidecegine ilgaz'da 5 sefer mangal yapabilir... [emoji38]

Alıntı atlaspring Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar MErhaba ;

Ilgaz bölgesinde 3 alternatif var.Birincisi Milli park içerisinde oteller bölgesinde Kastamonu valiliğine bağlı.Liftler Kayak federasyonu tarafından işletilen merkez.İkincisi Eski doruk otel tarafında Ilgaz Kaymakamlığı tarafından işletilen merkez.Üçüncüsü Yıldıztepe de Ilgaz kaymakamlığı tarafından işletiliyor.Her üç merkezde de ikişer pist bulunuyor.Ilgaz öğretmenevinde çok uygun ücretle konaklayabilirsiniz.
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM