salomon X ACCESS 80 ayakkabı yardım lutfen
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: salomon X ACCESS 80 ayakkabı yardım lutfen

Standart salomon X ACCESS 80 ayakkabı yardım lutfen

decatlon da ayamı olcduler 27cm cıktı. bende 27,5 salomon ayakkabı aldım . Evde 20 dk giydim yurudum. sol ayak mukemmel ama 15dk den sonra sağ ayak hafif topugunda agrı oluşdu.

ev sıcak oldugu icin yaparmı ?
    veya dağ soguk olunca daha rahat edermiyim?
    ayakkabı hafif genislermi ?

yoksa gidip 28cm mi değiştireyim?

Not : gecen sene 29cm rossignal alias 70 almıstım cok buyuk geldi. bir turlu rahat edemedim.

yardımlarınız ve degerli bilgileriniz icin Teşekurler

Standart Cevap: salomon X ACCESS 80 ayakkabı yardım lutfen

Hocam bot büyük olursa hiç rahat edemezsiniz.Hızınız arttıkça bunu daha rahat hissedersiniz.Siz zaten yarım numara büyük almışsınız.Ayakkabı zaten zamanla ayağınızın şeklini alıp ayağınıza oturur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cevabın icin teşekkurler. Umarım oturur bu ikinci ayakkabım boşa para vermekden bıktım

Alıntı huseyinyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cevabın icin teşekkurler. Umarım oturur bu ikinci ayakkabım boşa para vermekden bıktım
    ne desem olmayacak... hayatinda daga cikmamis adam ekipman satinca; Allah muhafaza sakatlik kacinilmaz oluyor... bir de botu alirken en az 10-15dk denemek lazim... egilmek-kalkmak da vs vs...

tşkler admin, bu sefer dagda kullanmadan once evde ara ara giyiyorum. 15 gun iade 30 gun degisim hakkı var.
    gecen sene icin dedigin cok dogru , adamı satıcı yapıyorlar 42 numara ayakkabı giyene 29 cm ayakkabı tavsiye ediyor. bende acemilikden aldım.
    icindeki sungerler ezilince kayagı kontrol edememeye basladım.
    bu sene 27,5 aldım biraz sıkıyor ama ayagıma uyum sağlayınca olacak herhalde

Ama 27 numara ayağa 27 almak lazım. Özellikle kayak ayakkabısı tam numarasında olmalı. Sizi gidip onu 27 ile değiştirin. Kayak ayakkabıları sıkarsa fitting yapılır.

Proshop ayakkabıyı ısıtarak kalıba sokuyor. Şikayetiniz devam ederse bu şekilde ayakkabıyı açabilirsiniz.

fitting olayı iyimiş ilk defa duydum. içim rahatladı. Kesinlikle dağda bir kaç gün denedikden sonra sıkıntı olursa fitting yaptıracağım.
    Yardımlarınız ve bilgileriniz için tşkler.

fitting olayı iyimiş ilk defa duydum. içim rahatladı. Kesinlikle dağda bir kaç gün denedikden sonra sıkıntı olursa fitting yaptıracağım.
    Yardımlarınız ve bilgileriniz için tşkler.
    Zaten ayakkabının kendi ayarları var. En önemli ayarı bilek klipsi. Bilek klipsini tatlı sıkılığa getirmeniz yeterli (çok sıkıp kan akışını kesmeyin). Diğerleri biraz daha az sıkı olabilir.

Tşkler bruno , aslında skechers 27cm ayakkabı giyiyorum, salomon da 27,5 ayakkabı giyiyorum. o yuzden 27,5 iyi gibi ama yarın bir gidip 27 yi deneyecegim 1 ay degisim hakkım bitmeden tam emin olmak lazım

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler