salomon X ACCESS 80 ayakkabı yardım lutfen - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: salomon X ACCESS 80 ayakkabı yardım lutfen

Standart Cevap: salomon X ACCESS 80 ayakkabı yardım lutfen

Alıntı huseyinyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cevabın icin teşekkurler. Umarım oturur bu ikinci ayakkabım boşa para vermekden bıktım
    Benim halen 3 kayak botum var. Hatta son botumu Viyana'da çok büyük bir mağazada bir sürü bot denedikten sonra aldım. Hala aradığım botu bulamadım :( Mağazada ve evde cuk oturan bot, 30 dk kayak sonrası işkenceye döndü...Yılma, aramaya devam
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Alıntı huseyinyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tşkler bruno , aslında skechers 27cm ayakkabı giyiyorum, salomon da 27,5 ayakkabı giyiyorum. o yuzden 27,5 iyi gibi ama yarın bir gidip 27 yi deneyecegim 1 ay degisim hakkım bitmeden tam emin olmak lazım
    Giydiğin ayakkbıların ebadının önemi yok. Yeniden ayağını ölçtür. Ne görüyorsan onu al. Zaten 27 ile 27,5'un dış kabukları aynıdır iç ayakkabıları değişir. Zaten 27,5 un dışı kabuğu 27 dir, iç ayakkabısı 27,5 dur. 27 numarayı denediğin zaman dış kabuğu aynı ama iç ayakkabısı 27 olan bir ayakkabı deneyeceksin.

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim halen 3 kayak botum var. Hatta son botumu Viyana'da çok büyük bir mağazada bir sürü bot denedikten sonra aldım. Hala aradığım botu bulamadım :( Mağazada ve evde cuk oturan bot, 30 dk kayak sonrası işkenceye döndü...Yılma, aramaya devam
    come 2 besiktas... pardon hocam come 2 tyrol... [emoji38]

her gun farkli bot kirala dene hocam...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler