İstanbul Çekmeköy de Kayak Snowboard Akademisi Eğitim Merkezi Açıldı
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: İstanbul Çekmeköy de Kayak Snowboard Akademisi Eğitim Merkezi Açıldı

Standart İstanbul Çekmeköy de Kayak Snowboard Akademisi Eğitim Merkezi Açıldı

Çekmeköyde yeni bir kayak snowboard eğitim ve antrenman merkezi açıldı.
    Daha gitme fırsatı bulamadım ama ilk fırsatta gidip ilk elden bilgileri paylaşmak isterim.
    Kayak ve snowboard sporcusu yetiştirmek için alt yapı sağlayan merkezde kayak ve snowboard simulatorleri ile kayak merkezine gitmeden 12 ay antrenman yapmak mümkün hale geldi.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Standart Cevap: İstanbul Çekmeköy de Kayak Snowboard Eğitim Merkezi Açıldı

Bahsettiğin yer TKF Kayak Akademisi ismiyle federasyon tarafından açılan merkez olmalı.
    Sitenin linki;

http://www.tkf.org.tr/tr/haber/12-ay...-keyfi-basladi

İsim:  Kayak_Bylten-9.jpg
Görüntüleme: 2645
Büyüklük:  445.8 KB (Kilobyte)

İsim:  Kayak_Bylten-18.jpg
Görüntüleme: 2595
Büyüklük:  513.2 KB (Kilobyte)

İsim:  Kayak_Bylten-26.jpg
Görüntüleme: 2675
Büyüklük:  450.8 KB (Kilobyte)

İsim:  Kayak_Bylten-30.jpg
Görüntüleme: 2678
Büyüklük:  466.5 KB (Kilobyte)

Standart Cevap: İstanbul Çekmeköy de Kayak Snowboard Akademisi Eğitim Merkezi Açıldı

Eğer fırsat bulursam İstanbul a gittiğimde snowboard u denemek isterim. Çekmeköy Kayak Akademisindeki Fiyatlar konusunda bilgisi olan var mı ?

Standart Cevap: İstanbul Çekmeköy de Kayak Snowboard Akademisi Eğitim Merkezi Açıldı

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer fırsat bulursam İstanbul a gittiğimde snowboard u denemek isterim. Çekmeköy Kayak Akademisindeki Fiyatlar konusunda bilgisi olan var mı ?
    istanbul'da izmir'den fazla vakit geciriyorsun babs... illa firsat olur... [emoji38]

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istanbul'da izmir'den fazla vakit geciriyorsun babs... illa firsat olur... [emoji38]
    Yinede benden önce giden bir kar tutkunu olur diye düşünüyorum, eğer giden olur ise yorumları bekliyorum

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi