20-27 Ocak Sölden / Avusturya - Sayfa 3
Sayfa 3/9 İlkİlk 12345 ... SonSon
84 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: 20-27 Ocak Sölden / Avusturya

Standart Cevap: 20-27 Ocak Sölden / Avusturya

Uçak biletleri de alındı...

Transfer kaldı geriye..
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    avusturya candır. mahşeri kalabalık istemiyorsanız yapılması gereken az çok belli. ilki tarih meselesi. tatillerden sakınacaksınız. ki bu da avrupa'da her yer için geçerli bir konu. ikincisi ingilizler. ingilizlerin tercih ettiği, tavsiye ettiği, hakkında çarşaf çarşaf yorumlar yaptıkları merkezler yerine nispeten az bilinen, daha doğrusu ingilizlerin ve tabi ekürisi hollandalıların yoğunlukla gitmediği merkezlere gideceksiniz. bunun kısmi istisnası belki arlberg (st anton, zurs, lech) olabilir. ingilizler tercih ediyor ama pahalı algısı nedeniyle önemli bir kesiminin ilk tercihi olmuyor gibi. merkezi belirlerken misal merkezin sitesine bakıp ingilizce dil seçeneğini görmezseniz; bu da iyi bir gösterge olabilir.

umarım, eğer olursa bir sonraki avusturya kayak seyahatinizden memnun kalırsınız.
    Avusturya'ya kayağa çok gittim ayrıca Avusturya'yı çok severim ama kayak tatiline artık gitmem. Kesin kararım. Belki yazın Avusturya Alp'lerine bisiklet tatiline gidebilirim.

Avusturya'da Hollanda'lıların ve İngiliz'lerin gitmediği yer zaten kayak merkezi değildir, ya da kayılacak halde değildir. Özellikle Hollandalılar her yerdeler.

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uçak biletleri de alındı...

Transfer kaldı geriye..
    zaten almamis miydiniz?

umarim avusturyayi begenirsiniz. tekrar gidelim derseniz; 2019 icin plan yaparken haberleselim. yalniz, bir sene once mayis-haziran gibi sezonluk bilet islerini hallederim hocam. [emoji38]

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten almamis miydiniz?

umarim avusturyayi begenirsiniz. tekrar gidelim derseniz; 2019 icin plan yaparken haberleselim. yalniz, bir sene once mayis-haziran gibi sezonluk bilet islerini hallederim hocam. [emoji38]
    Bileti yeni aldık Oliver, otel rezervasyonunu önceden yapmıştık..
    Sezonluk bilet derken uçak biletini mi kastediyorsun?

Friedrich Nietzsche

Şimdi hem Cenevre hem de Lyon yönüne uçak bileti fiyatlarını Ocak ayı için kontrol ettim. Ohaa dedim.

2016'da 650 TL'ye aldığım bilet şimdi 1.600 TL. Sadece kur artışı ile açıklanacak bir artış değil. Hem THY hem de Lufthansa fiyatları zıplatmış.

Alıntı bruno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi hem Cenevre hem de Lyon yönüne uçak bileti fiyatlarını Ocak ayı için kontrol ettim. Ohaa dedim.

2016'da 650 TL'ye aldığım bilet şimdi 1.600 TL. Sadece kur artışı ile açıklanacak bir artış değil. Hem THY hem de Lufthansa fiyatları zıplatmış.
    Bruno, ben de ilk planlamayı yaparken Cenevre ve Lyon fiyatlarının uçması nedeniyle otomatik olarak o taraftan vazgeçmiştim..
    Münih biletleri de İstanbul dan 650-1000 tl arasında değişiyor..Ankara'dan Luft ile 650tl civarında ama bagaj limiti var..

Friedrich Nietzsche

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bileti yeni aldık Oliver, otel rezervasyonunu önceden yapmıştık..
    Sezonluk bilet derken uçak biletini mi kastediyorsun?
    aynen hocam. sezonda bir kac sefer olur.

Bizde 10-18.02.2018 arasında ischgl de olucaz
    Live to snowboard, Snowboard to live
    rOmE Agent Rocker 14'
    rOmE 390 BoSS 14'

Ben hala ne Avusturya kayak merkezlerine ya nede Fransa kayak merkezlerine gidemedim. Bu sene yaparsam belki bir kez daha Makedonya Mavrovo Kayak Merkezine giderim hepsi bu. Gerisi Yurt içi kayak merkezleri for ever

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hala ne Avusturya kayak merkezlerine ya nede Fransa kayak merkezlerine gidemedim. Bu sene yaparsam belki bir kez daha Makedonya Mavrovo Kayak Merkezine giderim hepsi bu. Gerisi Yurt içi kayak merkezleri for ever
    Aabi ben de ilk defa bu yıl niyet ettim euro patladı iyi mi

Şubatta da motor fuarı var, birşeyler almayı planlıyorduk, sene boyu kafadan borçlandık şimdiden, galiba yurtdışını iptal edeceğiz :/

Sayfa 3/9 İlkİlk 12345 ... SonSon