Türkiye'de Heliski - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Türkiye'de Heliski

Standart Cevap: Türkiye'de Heleski

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaçkar fotolarına baktım ve bir kez daha bittim

Tek kelimeyle nefisler

capeside, Gudauri olayı bu sene beni pek bir cezbetmeye başladı, takipte kalalım..
    Şu Kaçkarlara sadece mıhlama yemeğe bile gidilir

Alıntı capeside Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu Kaçkarlara sadece mıhlama yemeğe bile gidilir
    kesinlikle haklısınız..o coğrafyayı yaşamak lazım..her yıl ayder kardan adam festivali yapılıyor..umarım bizler yaşlanmadan o koskoca kaçkar dağ silsilesine bir kayak merkezi yapıldığını görürüz.(tabiki doğayı katletmeden nasılki avusturya alp dağlarını ilmik ilmik işlemiş en azından bu yönüyle onları örnek lazım gerek) yoksa böyle bakıp bakıp gideceğiz..
    gürcistan gudauri kayak merkezinden sonra...ağırlığı batum şehrine yakın olan bizim artvin ili sınırı şavşat bölgesine kuş uçuşu 15 km mesafeye GODERDZİ adında yeni bir kayak merkezini 2015 te bitirdi bile..biz hala bakıyoruz tartışıyoruz.kısacık pistlerle uğraşıyoruz uludağ ve kartalkayada...üstelik çok da para harcıyor halkımız.bu paraya bu kayak merkezleri ne diyelim.
    umarım bir gün kaçkarlarda kayak merkezi olduğunu görürüz...projeler çok lakin icraat yok..yalnız dikkat bu bölge ne uludağ ne kartalkaya ne erciyes ne palandökene benziyor burası ülkemizin alp dağları.alpin kriter ve boyutlarında çok devasa dağlara yamaçlara ve vadilere ev sahipliği yapmakta....İsim:  kaçgar 2.jpg
Görüntüleme: 243
Büyüklük:  163.4 KB (Kilobyte)İsim:  kaçkar 3.jpg
Görüntüleme: 265
Büyüklük:  163.0 KB (Kilobyte)İsim:  kaçkar 9.jpg
Görüntüleme: 256
Büyüklük:  157.3 KB (Kilobyte)

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaçkar fotolarına baktım ve bir kez daha bittim

Tek kelimeyle nefisler [emoji106]

capeside, Gudauri olayı bu sene beni pek bir cezbetmeye başladı, takipte kalalım..
    Gürcistan Gudauri kayak merkezine bende sıcak bakabilirim. Euro ya uzak her türlü kayak merkezinin başımın üstünde yeri var

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı kdzeregli-alaplı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle haklısınız..o coğrafyayı yaşamak lazım..her yıl ayder kardan adam festivali yapılıyor..umarım bizler yaşlanmadan o koskoca kaçkar dağ silsilesine bir kayak merkezi yapıldığını görürüz.(tabiki doğayı katletmeden nasılki avusturya alp dağlarını ilmik ilmik işlemiş en azından bu yönüyle onları örnek lazım gerek) yoksa böyle bakıp bakıp gideceğiz..
    gürcistan gudauri kayak merkezinden sonra...ağırlığı batum şehrine yakın olan bizim artvin ili sınırı şavşat bölgesine kuş uçuşu 15 km mesafeye GODERDZİ adında yeni bir kayak merkezini 2015 te bitirdi bile..biz hala bakıyoruz tartışıyoruz.kısacık pistlerle uğraşıyoruz uludağ ve kartalkayada...üstelik çok da para harcıyor halkımız.bu paraya bu kayak merkezleri ne diyelim.
    umarım bir gün kaçkarlarda kayak merkezi olduğunu görürüz...projeler çok lakin icraat yok..yalnız dikkat bu bölge ne uludağ ne kartalkaya ne erciyes ne palandökene benziyor burası ülkemizin alp dağları.alpin kriter ve boyutlarında çok devasa dağlara yamaçlara ve vadilere ev sahipliği yapmakta....İsim:  kaçgar 2.jpg
Görüntüleme: 243
Büyüklük:  163.4 KB (Kilobyte)İsim:  kaçkar 3.jpg
Görüntüleme: 265
Büyüklük:  163.0 KB (Kilobyte)İsim:  kaçkar 9.jpg
Görüntüleme: 256
Büyüklük:  157.3 KB (Kilobyte)
    Ne zaman adam oluruz, kayak merkezi ne giden insanların yolunacak kaz olarak görmakten vaz geçtikleri zaman.
    Eğer dağlar ve hava durumu müsait ise neden bizimde dünyaca ünlü bir kayak merkezimiz olmasın ki??

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gürcistan Gudauri kayak merkezine bende sıcak bakabilirim. Euro ya uzak her türlü kayak merkezinin başımın üstünde yeri var

komschiiii [emoji38]

Sayfa 2/2 İlkİlk 12