Moda Girdik mi?
Sayfa 1/6 123 ... SonSon
58 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Moda Girdik mi?

Standart Moda Girdik mi?

Ben şahsen Eylül yani sonbahara girmemiz sebebiyle, havalar soğumasa da kış moduna giriyorum. Hatta geçtiğimiz yıllarda Ekim'de sezon açtığımızı bile hatırlıyorum.

Siz ne durumdasınız?

Ayrıca bu sene planlarınız nelerdir bir dökülün bakalım?

Ben 3 senedir askeri görev olsun, iş eğitimim olsun sadece 1 gün kayabildim. Bu sene acısını çıkarmayı düşünüyorum. Hatunu da bu sene başlatacağım inşallah.

Sarıkamış klasik olmak üzere günübirlik veya haftasonu kalmalı turlardan Kartalkaya ve bi ihtimal çok tercih etmesem de Uludağ olabilir.

Henüz yurt dışı siftahı yapamadım ve bu sene de zor gibi gözüküyor.

Standart Cevap: Moda Girdik mi?

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben şahsen Eylül yani sonbahara girmemiz sebebiyle, havalar soğumasa da kış moduna giriyorum. Hatta geçtiğimiz yıllarda Ekim'de sezon açtığımızı bile hatırlıyorum.

Siz ne durumdasınız?

Ayrıca bu sene planlarınız nelerdir bir dökülün bakalım?

Ben 3 senedir askeri görev olsun, iş eğitimim olsun sadece 1 gün kayabildim. Bu sene acısını çıkarmayı düşünüyorum. Hatunu da bu sene başlatacağım inşallah.

Sarıkamış klasik olmak üzere günübirlik veya haftasonu kalmalı turlardan Kartalkaya ve bi ihtimal çok tercih etmesem de Uludağ olabilir.

Henüz yurt dışı siftahı yapamadım ve bu sene de zor gibi gözüküyor.
    sssc ile devam edeceğiz galiba. bakalım bu sene parasını çıkartabilecek miyiz?

www.superskicard.com

Herkese merhabalar,

Geçtiğimiz günlerde yine video, foto derken moda girmeyi biraz geçtik gaza geldik

20-28 Ocak 2018 için münich'e bilet aldık. 1-2 gün orada kalıp, Kitzbühel veya St.Anton am Alberg'e gitmeyi planlıyoruz. (hayal ediyoruz)

Ancak yurtdışında kayak konusunda tam bir amatörüz

Skipass ve otel için varsa tavsiyeleriniz, bizleri çok memnun edersiniz. Bunları zaten defalarca anlattık derseniz de o linki göndereblir misiniz ?

Onun dışında yapıcaklar;

Patronu ayarla,
    Uçak bileti bul,
    Para şart,
    Erciyes, Sarıkamış şansını zorla!

butce el verirse arlberg candir. st anton, zurs, lech... ancak buralarda hesapli konaklama bulabilmek cok guctur. kitz de cok ucuz sayilmaz ama iyi arastirilirsa hesapli konaklama bulma ihtimali var en azindan.

Alıntı norway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar,

Geçtiğimiz günlerde yine video, foto derken moda girmeyi biraz geçtik gaza geldik

20-28 Ocak 2018 için münich'e bilet aldık. 1-2 gün orada kalıp, Kitzbühel veya St.Anton am Alberg'e gitmeyi planlıyoruz. (hayal ediyoruz)

Skipass ve otel için varsa tavsiyeleriniz, bizleri çok memnun edersiniz. Bunları zaten defalarca anlattık derseniz de o linki göndereblir misiniz ?

Onun dışında yapıcaklar;

Patronu ayarla,
    Uçak bileti bul,
    Para şart,
    Siz de Sölden'e gelin Norway.. Ne de olsa detaylar ilgli topik de paylaşılıyor..
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Herkese merhabalar,

Onun dışında yapıcaklar;

Patronu ayarla,
    Uçak bileti bul,
    Para şart,
    Gidişte değil de dönüşte Münih'te kalın derim. Cuma Münih'e dönün, cuma ve cumartesi Münih'te kalın pazar günü Türkiye'ye dönersiniz.

İlk defa gidiyorsanız Saint Anton'a gidin derim. Kitzbühel'de rahat edemeyebilirsiniz çünkü pistlere gitmek için vakit harcamanız gerekir çünkü Kitzbühel büyük bir şehirdir. Basbaya bir şehirdir, galiba bir bölgenin başşehri.

Hatta ilk defa gidiyorsanız size Saalbach'ı öneririm. Çok samimi bir kayak merkezi. Ve Avusturya'nın en çılgın (manyakça da denebilir) apres ski barı Saalbach'tadır: Hinterhag Alm. Ayrıca başka çok neşeli apres ski barları da var.

Ama ailecek mi gidiyorsunuz (çocuklu-çocuksuz), yoksa birkaç arkadaş mı gidiyorsunuz bilmeden daha fazla bir şey öneremiyorum.

Otel'de kalacaksanız yarım pansiyon alın derim. Avusturya'da otellerin yemekleri çok lezzetli oluyor ve yerel yemekleri veriyorlar. Aksi takdirde her gece nereye gitsek, ne yesek diye düşünür durursunuz. İlk bakışta yarım pansiyon yüksek gibi gelsede her gece dışarda yemekten ucuza geliyor. Çok da doyurucu oluyor, tıka basa doyarsınız.

Skipass için nasıl bir tavsiyesi bekliyorsunuz? Aile iseniz aile passları alın. Başka bir şey aklıma gelmiyor. Otelden alırsanız galiba daha hesaplı olabiliyor. Ama otele sormak lazım. Her otel satmayabilir. Bazen konaklama ücretine dahil ediyorlar.

Eğer Avusturya'ya gidecekseniz Erciyes, Sarıkamış seyahatlerini iptal edip bütçenizi Avusturya'ya ayırıp hakkıyla tatilinizi yapın. Zaten Avusturya'dan sonra Erciyes ve Sarıkamış'a gitmek parayı sokağa atmak gibi bir şey.

Ben an itibarı ile Snowboard ve bolkar moduna girmiş bulunuyorum

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben an itibarı ile Snowboard ve bolkar moduna girmiş bulunuyorum
    tirole geliyorsuunn??

Youtube'dan videolar seyrederek iç çekiyorum. Antrenmanlarda bacak çalışmalarını da ağırlaştırdım. Yeni kayak takımı da almaya niyetlendim. Fakat internet üzerinden neredeyse hiçbir sitede düzgün Salomon ya da Head takım göremedim. Dolar da aldı başını gitti. Yurtdışından ucuza almak da imkansız gibi.

Head ve Salomon için bildiğiniz siteler var mı? (Sportive, SPX, Kar Spor vs. tüm bilinenlere baktım.)

Sayfa 1/6 123 ... SonSon