Bir KarTutkusu Klasiği Sarıkamış 2018 Turu
Sayfa 1/21 12311 ... SonSon
203 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bir KarTutkusu Klasiği Sarıkamış 2018 Turu

Standart Bir KarTutkusu Klasiği Sarıkamış 2018 Turu

Merhaba sevgili KarTutkunları.

Vay efendim ben duymadım, vay efendim ben görmedim demek yok.

2010 yılından beri aralıksız gerçekleştirdiğimiz, bir KarTutkusu klasiği olan Sarıkamış Turu 2018 versiyonu ile yine sizlerleyiz

İsim:  IMG_1795.JPG
Görüntüleme: 3363
Büyüklük:  433.1 KB (Kilobyte)

Sarıkamış'ı artık bilmeyenimiz yok. 8 senedir aralıksız gerçekleştirdiğimiz tur Sarıkamış'ı anlatmaya yeter de artar. Daha önce hiç buraya gelmemiş olan arkadaşlar ise bu sene kaçırmasınlar.

Şunu belirtmek isterim ki Sarıkamış'a bir giden bir daha unutamıyor. Eşsiz doğası, ağaçların arasında bol oksijen, off-pistleri, yağdığında kolunuzda tane tane görebildiğiniz kristal kar taneleri sizi kendine aşık ediyor.

Farklı zorluk seviyesine uygun kayak pistleri ise her kesime hitap ediyor. Hele ki bir Karanlıkdere pisti var, ne siz sorun ne ben söyleyim.

Bu seneki tarihlerimizi 18-24 Şubat 2018 olarak belirledik. Fakat 1 hafta kalmak zorunluluğu yok. Herkes kendine uyan tarihleri ayarlayabilir.

Kalacağımız otel ilk göz ağrımız Çamkar Otel.

Otel konum açısından Sarıkamış'taki tüm otellerden önde. Otelin piste sıfır mesafede olması, otelden çıktığınız anda telesiyeje binme imkanı sağlıyor. Ayrıca öğle yemekleri için otele dönme sıkıntısı, üşengeçliği gibi bir durum ortadan kalkmış oluyor

Konaklama ücreti; Tam pansiyon, skipass ve havalimanı ulaşım dahil, 2 kişilik odada kişi başı 230 TL'dir.

KarTutkusu olarak 25 Oda rezerve ettik.

Rezervasyon için Çamkar Otel'den Sevgi Hanım ile görüşebilirsiniz. Telefon; 0474 413 65 65

Otelimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi için; http://www.camkarotel.com

Sarıkamış 2014 Videomuz;

https://youtu.be/UlFHsjmJtbo

Geçen seneki Sarıkamış Turu'nda İynem'in hazırladığı videoyu izleyebilirsiniz.

2014 Sarıkamış Turu'ndan kareler;

https://plus.google.com/photos/11221...04535249139025

2013 Sarıkamış Turu'ndan kareler;

https://plus.google.com/photos/11221...CIar1MKh9IrGQg

2012 Sarıkamış Turu'ndan kareler;

https://plus.google.com/photos/11221...025?banner=pwa

Sarıkamış Yorumları;

istanblues:

ya benim çok ciddi şikayetlerim var... sayıyorum:
    1. siz ne biçim adamsınız, daha bir gün sizsiz geçmedi ama sizi çok özledim!
    2. bu Ankara Hatunu niye bu kadar tatlı? bağımlılık yapıyo vallaha! Kartutkusu Kartutkusu! duymayınca bugün herşey ters gitmeye başladı!
    3. bu tur neden bu kadar kısaydı ben hem size hem de pistlere hiç doyamadım kiiii!
    4. sizinle beraber kaydıktan sonra sizinle bir arada olamayınca ben pistlerden zevk alabileceğimi hiç düşünmüyorum..
    5. NilKa'nın gülüşünü ve benzersiz şarkıları özledim bir an önce buluşup duymak istiyorum. Bağımlılık yaptı bana napim!?
    yanı düzenim filan bozuldu sizin yüzünüzden
    Maverick, sana sonsuz teşekkürker! Bu kadar büyük bi organizasyon yapıp, herhangi bir aksilik yaşamayıp herşeyi o kadar güzel ayarladın ki...tekrar tekrar teşekkür etmek istiyorum!
    Emrah, iyi ki kaymayı sevdin ve siteyi kurdun! Ama bi daha Ayşin'siz gelirsen küserim :P
    Ata Hazar, avukatım, arkadaşım, benim için o havalimanındaki kadınla muhabbete girdiğin için çok saol!
    capeside, Seyirci, CemKa, İlhan, Chun-Li, westblue, Mrs. Seyirci (Necla Sultan), Cengiz....herkeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeessss iyi ki geldiniz!!! Umarım daha çok görüşecez!
    Ayrıca 27. dogum günümü en mutlu doğum günü yaptığınız için ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM!

wonderone:

artutkusu Kartutkusu !!!!!!!

Aylar öncesinde liste yapılmaya başladığında gelmek gibi bir niyetim yoktu, çünkü zaman ne gösterir bilmiyordum. Ama ilk günden son güne kadar gelmem için beni ikna eden ve Sarıkamış'ta mükemmel vakit geçirmemizi sağlayan başta Maverick ve tüm kar tutkusu ailesine binlerce kez teşekkür ederim.
    Tur hakkında hiç bir olumsuz eleştirim yoktur
    Karanlık dere rüyalarımdan çıkmıyor hala bol kar üzerinde gidiyorum...haaa daha çok uçulacak yerler gördüm bir deha kine inşallah
    sizlerle olmak paha biçilemezdi....

iynem:

Sarıkamış-Erzurum, Erzurum-Ankara, Ankara-Karabük ve 16:30 da başlayıp 01:00 de sona eren bir yolculuk....
    Eve giriş halimiz perişan....Ama yüzümde (emrah'ınkine benzeyen ) bir gülümseme....
    Tura katılan tüm Kartutkunlarına, başta bu tur için büyük efor sarfeden Maverick olmak üzere tüm yönetici arkadaşlara, 26 saatlik yolculuğa rağmen neşesinden bir şey kaybetmeyen Seyirciye, muhteşem halayları ile gecemize renk katan otel personeline çok teşekkür ediyorum.
    Hava ve pist koşullarının bizden yana olması Turumuza büyük keyif kattı...
    Havaalanındaki keyifli sohbet için wonderone ve İlhan'a da selamlar..
    Tüm arkadaşlara bu güzel tur için teşekkür ederim.

westblue26:

''söz gümüşse; sukut altındır'' demişler ya tam da öyle olacam bende ve fazla uzatmayacağım...bu ailenin aktif bir parçası olduğumdan beri her geçen gün çıtamızın daha da yükseldiğini ve adımız gibi tutkumuzun da yoğunlaşarak devam ettiğinin hissiyatını bizzat sizinle yaşamamdan duyduğum gururu tarif edemem...
    Sarıkamış 2012 turu hakkında ki düşüncelerime sıra gelince; herhalde VW firmasının sloganından daha net bir tarif olmamaz...
    BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU...
    emeği geçen herkese ve sıcaklığıyla buzlarımızı eriten bütün katılımcılara sonsuz teşekkürler...

atahazar:

Valla bu güzel organizasyonun ardından kurabileceğim tek ve yegane cümle; Bu ailenin bir parçası olmaktan fevkalade memnunum. Özellikle aile tabirini kullandım. Çünkü bir topluluktan, bir gruptan çok daha öte çok daha samimi ve içten insanlardan oluşan bu yapıya aileden başka tabir kullanılamaz.
    Bir diğer dikkatimi çeken ve beni duygulandıran nokta aramızdaki küçük arkadaşlarımız oldu. Bu da bu ailenin nesiller boyunca birlikte hareket edeceğine dair bir ışık oldu. KARTUTKUSU hepinizi çok seviyorum

chun-li:

Herkese merhaba,
    Benim için hem keyifli bir tatil, hem her seviyeye uygun seçeneği olan Sarıkamış pistlerinde bol pratik yapma fırsatı, hem de daha önce tanışmadığım enerji dolu-güleryüzlü forum üyeleriyle tanışma imkanı bir arada süper bir tur oldu. Organizasyon için sevgili Burak başta olmak üzere Emrah'a ve diğer emeği geçenlere, tur boyunca geçirdiğimiz keyifli zamanlar için de tüm katılımcılara teşekkür ederim.
    Otel ve imkanlar konusunda dün hepbirlikte kritik yapmıştık, aynı koşullara daha fazla bedel vermek anlamsız hakkaten. Organizasyon da da hiçbirşey aksamadı bence. Yine-yeni-yeniden keyifli turlara diyorum

sezoztan:

Eşimin çok önceden bu grubu keşfetmesi ve gerçekten de 'tutku' derecesinde saatlerini sitenize harcamaya başlamasıyla böyle bir grubun varlığından haberdar oldum. 'Kar tutkusu ekibi Sarıkamış'a gidiyor, ben de katılmak istiyorum' demesiyle de organizasyona dahil olduk..
    Ama bir sorun vardı, kaymayı bilmiyordum ki
    Organizasyondan 2 hafta önce hemen Palandöken'e çıktık ve 'sabırla' bana önce boardun üstünde durmayı öğretmeye çalıştı. Bu işi hiç yapamayacağımı sandım, boardun üstünde ilk ayağa kalkışımı hatırlıyorum da 'Tanrım kayıyoruuum' duygusu
    Samsun'da yaşayan ben, organizasyonun başlayacağı gün İstanbul'daki iptal edemediğim toplantımı bile yarım güne sığdırıp hallederek, Erzurum uçağına koştum.
    Sarıkamış'a yol alırken, bu işten bu kadar keyif alacağımı inanın hiç sanmıyordum.
    İyi ki katılmışız, güzel planlanmış bir organizasyondu.
    Emeği geçen herkesin eline sağlık.
    Bir de bir dahakine kadar, tam olarak kaymayı öğrenip, sizlerle zirveden inmeyi başarabilirsem, çok çok daha keyifli olacağından hiç şüphem yok..

oneten:

Merhaba değerli Kartutkusu üyeleri, Emrah ve Burak başta olmak üzere, bizlerle ilglilenmek için kendi tatilleri biraz ihmal ettiklerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Gerçektenden çok uğraştıkları için biz sakin, problemsiz, bütceye uygun, macera dolu ve çok keyfli tatil geçerdik. Ayrıca bu organizasyona katkısı olan başka arkadaşlara da teşekkür ediyorum.

bombaci mulayim:

etkinlige katilmadan once forumdan kimseyi tanimayan bir insan olarak cekincelerim vardi. 1 haftayi yepyeni insanlarla gecirecek olmak kafamda bir soru isareti yaratti. sonra forumdaki mesajlasmalari, insanlarin birbiriyle iliskikerini ve ozellikle yeni uyelere karsi gosterilen ilgi ve yardimseverligi gorunce katilmaya karar verdim.
    sonrasi corap sokugu gibi geldi. bol eglenceli, bol kazali(malesef), buzlu, bolkarli, gunesli, kar yagisli, tavlali, tekilali super bir etkinlik oldu.
    benim bildigim etkinlikle ilgili basta maverick ve emrah cok ciddi emek harcadi. erzurum ayaginda da baki nin yardimlari dokundu. acikcasi kartutkusu bu etkinligi duzenlemeseydi daha kac yil sarikamis i gormek icin beklerdim bilemiyorum. bu yuzden etkinligi organize eden, kayma konusunda yardimlarini esirgemeyen, iyi vakit gecirmemi saglayan yeni tanistigim tum katilimcilara bol sukran!

Standart Cevap: Bir KarTutkusu Klasiği Sarıkamış 2018 Turu

O zaman liste başlasın;

1) Maverick
    2) Maverick +1 Gamze
    3)

Yok mu arttıran?

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman liste başlasın;

1) Maverick
    2) Maverick +1 Gamze
    3)

Yok mu arttıran?
    +1?

[QUOTE=Maverick;248087]O zaman liste başlasın;

1) Maverick
    2) Maverick +1 Gamze
    3)Seyirci (bilet ok.rez ok)
    4Necla Sultan +Jr.Seyirci( bilet ve rez.ok)
    5)AlaturkaSelim (Bilet ve rez.ok )
    6)Taner (bilet ve rez. ok)
    7)Taner +1
    8)Taner +1
    9)Iynem
    10)Iynem
    11)Iynem
    12)Ali şirin
    13)Ali şirin
    14)Ali şirin
    Konu Seyirci tarafından (06-09-2017 Saat 20:52 ) değiştirilmiştir.
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

gecen sene istanbuldan katildigim etkinlige bu sene ankaradan katiliyorum ucak biletimi aldim otel rezervasyonunu bi ara hallederim yine oda arkadasim yok yanima birini bulabilirim ya da yine burdan halledecegiz artik.

1) Maverick
    2) Maverick +1 Gamze
    7)Taner +1
    8)Taner +1
    9)Iynem
    10)Iynem
    11)Iynem
    12)Ali şirin
    13)Ali şirin
    14)Ali şirin
    15)speedyrazor ( bilet ok. otel rez. beklemede)
    Konu speedyrazor tarafından (07-09-2017 Saat 02:55 ) değiştirilmiştir.
    There is nothing either good or bad but thinking makes it so.

Capita BSOD
    Union T.Rice
    32 Ultralight 2

Sarıkamış dediğinde akan sular durur..

1) Maverick
    2) Maverick +1 Gamze
    7)Taner +1
    8)Taner +1
    9)Iynem
    10)Iynem
    11)Iynem
    12)Ali şirin
    13)Ali şirin
    14)Ali şirin
    16-19) Pehlivanoğlu ailesi
    20)
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

1) Maverick
    2) Maverick +1 Gamze
    7)Taner +1(bilet ve rez.ok)
    8)Taner +1(bilet ve rez.ok)
    9)iynem
    10)Iynem
    11)Iynem
    12)Ali şirin
    13)Ali şirin
    14)Ali şirin
    16-19) Pehlivanoğlu ailesi
    20)Şampiyon Bahar +Jr.alaturka (Bilet ok.rez.ok)
    21)Dağcıbalıkadam
    Konu Seyirci tarafından (08-09-2017 Saat 18:45 ) değiştirilmiştir.
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Karabuk-Corum tayfa efsane.

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karabuk-Corum tayfa efsane.
    Valla bizim ekip kaporoyu yatırıp uçak biletlerini aldılar bile 😁
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

helal sayın seyirci [emoji38]