Ayaklarım donuyor!
Sayfa 1/5 123 ... SonSon
44 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ayaklarım donuyor!

Standart Ayaklarım donuyor!

Arkadaşlar bu işe yeni merak saldım.Salomon marka ikinci el temiz bir kayak takımı aldım.Setin tamamı Salomon marka.Her şey istediğim gibi ancak botun içerisinde yarım saat bile kaymadan ayaklarım donuyor.Wedze marka kayak çorabı aldım,sonuç yine aynı.Yardımınıza ihtiyacım var.Bir saatin sonunda ayaklarımı hissedemez duruma geliyorum.Beraber gittiğim arkadaşlarım ayaklarının sıcaktan terlediğini söylüyor.Bense donuyorum.Çok acil yardım ve önerilerinize ihtiyacım var.Saygılar,teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Standart Cevap: Ayaklarım donuyor!

kayakçı arkadaşlar daha iyi bilir ama bence ayağınız ya fazla terliyo ondan üşüyo yada kan dolaşımınz sıkıntı

Ayakkabi ayagini cok mu sikiyor?cok kalitesiz dahi kayak botu kolay kolay usutmez.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı jasend Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kayakçı arkadaşlar daha iyi bilir ama bence ayağınız ya fazla terliyo ondan üşüyo yada kan dolaşımınz sıkıntı

fazla terlemeyi veya dustukce bogazdan iceri kar girmesini ilk planda dusunuyorum...

Alıntı sebahattinh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayakkabi ayagini cok mu sikiyor?cok kalitesiz dahi kayak botu kolay kolay usutmez.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Olması gerektiği kadar sıkıyor.Normal ayak numaram 42.Bot da 42 numara.

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fazla terlemeyi veya dustukce bogazdan iceri kar girmesini ilk planda dusunuyorum...
    Ayağım üşüdüğü için arada botu çıkarıyorum.O zaman terlemediğini gördüm.Kar girmesi vs. de yok.

Alıntı z4a6m5a2n8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayağım üşüdüğü için arada botu çıkarıyorum.O zaman terlemediğini gördüm.Kar girmesi vs. de yok.

valla detayli fotolarini paylasin botun... ic dis...

100 flexi Salomon kayak botumda bende aynı sorunu yaşıyorum ayaklarım aşırı üşüyor 80 flexi Atomic botumda bu sorunu yaşamıyorum
    bu sorunu da ayak ısıtıcısı ile çözmeye çalışıyorum
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Büyük bir ihtimalle, ayağınız alışık olmadığından dolayı botun normal sıkmasıyla dahi kan dolaşımı azalıyordur. Bu nedenle de ayağınız üşüyordur. Telesiyejde yukarı çıkarken botun ayak ucundaki bağlamalarını açın. Kaymaya başlarken tekrar kapatın. Bir süre sonra ayağınız alışınca geçecektir.

Alıntı Seyirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    100 flexi Salomon kayak botumda bende aynı sorunu yaşıyorum ayaklarım aşırı üşüyor 80 flexi Atomic botumda bu sorunu yaşamıyorum
    bu sorunu da ayak ısıtıcısı ile çözmeye çalışıyorum
    civi civiyi soker... arada 120 ile 2 saat anca takiliyorum ama sonra 100 ile gun boyu mutluyum... [emoji38]

Sayfa 1/5 123 ... SonSon