Sarıkamış Kayak Merkezi 2016-2017 Sezonu
Sayfa 1/5 123 ... SonSon
45 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sarıkamış Kayak Merkezi 2016-2017 Sezonu

Post Sarıkamış Kayak Merkezi 2016-2017 Sezonu

2016-2017 sezonu hakkında her şey;

Sarıkamış Kayak Merkezi ile ilgili 2016-2017 sezonu için isteklerinizi, önerilerinizi, şikayetlerinizi vb. bu başlık altında belirtirseniz, yetkililere ulaştırabiliriz. İleriki sezonlarda da yapılan iyileştirmeler hakkında geriye dönük değerlendirme yapma imkanı buluruz.

Standart Cevap: Sarıkamış Kayak Merkezi 2016-2017 Sezonu

Düzlük yerlerin eğim kazandırılması aklıma ilk gelen.

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düzlük yerlerin eğim kazandırılması aklıma ilk gelen.
    Evet, bu hepimizin aklında :D

Kars'tan dönüş uçak saatlerinin akşam saatlerine alınması

telesiyejlerin, detachable telesiyejlerle değiştirilmesi. üstü kapanan, ısıtmalı ve altılı olursa tadından yenmez.

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kars'tan dönüş uçak saatlerinin akşam saatlerine alınması
    Buna müdahale etme şansımız olmaz muhtemelen. Fakat bu konu hakkında birşeyler okumuştum. Ama içeriğini hatırlamıyorum.

Alıntı capeside Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    telesiyejlerin, detachable telesiyejlerle değiştirilmesi. üstü kapanan, ısıtmalı ve altılı olursa tadından yenmez.
    Gondol projesi var şimdilik. Geçen bi toplantı yapıldı. Vali Bey de açıklamalarında yer verdi. Olursa, direkt 6-8 kişilik grupları zirveye çıkaracak ve ısıtmalı olacak diye hatırlıyorum.

Alıntı capeside Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuyu KARSAR-TUR başkanı Sacit Bey ile konuşmuştuk..Tüm taşıma sisteminin alt yapısının değişmesi gerekeceğinden maliyetin çok yüksek olacağı bu nedenle gündeme alamayacakları bir konu olduğunu söylemişti...
    Ama insiyatif Özel İdare'ye geçtiğine göre gelecek yatırımları içerisine bu konuyu da alırlar..

Yanlış hatırlamıyorsam 9.pistin karşısındaki dağda ki yamaca bir pist ve bu piste ulaşmak için Gondol projesi vardı...Bir de Kar Otel/ Alpina tarafına bir gondol projesi vardı...Bu projeler gerçek mi ? Yoksa hayal mi?

Bir de atıl kalan eski 6.pistin sonunu 5.piste bağlayacak bir bağlantı yolunun yapılması söz konusu mu..Bunlar aklıma gelenler..

Ama en önemli sorun zirvedeki bağlantı yolunun ve 1.pist başında ki bağlantının eğiminin iyileştirilmesi ...
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuyu KARSAR-TUR başkanı Sacit Bey ile konuşmuştuk..Tüm taşıma sisteminin alt yapısının değişmesi gerekeceğinden maliyetin çok yüksek olacağı bu nedenle gündeme alamayacakları bir konu olduğunu söylemişti...
    Ama insiyatif Özel İdare'ye geçtiğine göre gelecek yatırımları içerisine bu konuyu da alırlar..

Yanlış hatırlamıyorsam 9.pistin karşısındaki dağda ki yamaca bir pist ve bu piste ulaşmak için Gondol projesi vardı...Bir de Kar Otel/ Alpina tarafına bir gondol projesi vardı...Bu projeler gerçek mi ? Yoksa hayal mi?

Bir de atıl kalan eski 6.pistin sonunu 5.piste bağlayacak bir bağlantı yolunun yapılması söz konusu mu..Bunlar aklıma gelenler..

Ama en önemli sorun zirvedeki bağlantı yolunun ve 1.pist başında ki bağlantının eğiminin iyileştirilmesi ...
    Gondol Projesi için bakanlıktan yetkililer geldiklerinde ben de vardım. En uygun yer ve sistem için fizibilite çalışmaları yapılıyordu ve yapılacaktı. Bir tane de Katerina Köşkü'ne gidecek pist için konuşuldu o gün. Dün de Vali Bey de gondol projesini tekrar vurguladı. Umarım hayata da geçirilir.

Ayrıca haber doğru ise suni karlama için de ödenek gelmiş:

http://www.karsmanset.com/haber/turk...acak-37003.htm

Alıntı imyusyil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gondol Projesi için bakanlıktan yetkililer geldiklerinde ben de vardım. En uygun yer ve sistem için fizibilite çalışmaları yapılıyordu ve yapılacaktı. Bir tane de Katerina Köşkü'ne gidecek pist için konuşuldu o gün. Dün de Vali Bey de gondol projesini tekrar vurguladı. Umarım hayata da geçirilir.

Ayrıca haber doğru ise suni karlama için de ödenek gelmiş:

http://www.karsmanset.com/haber/turk...acak-37003.htm
    Güzel haberler bunlar..
    Ama suni kar Sarıkamış için ne kadar gerekli emin değilim. Kendi adıma benim için bir cazibe yaratmaz.
    Ona yapılacak harcama yerine bir pist ve lift yapılması daha effektif olur..
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Biz kayak severlerin olmazsa olmazı web kameralar da çok önemli. Karanlıkdere pisti, bayrak tepe ve orta istasyon ve diğer istasyonlara kamera olması ve sürekli çalışması çok faydalı olur.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 1/5 123 ... SonSon