Kayak Kıyafeti Kombinasyon Tavsiyesi - Sayfa 3
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
28 sonuçtan 21 ile 28 arası

Konu: Kayak Kıyafeti Kombinasyon Tavsiyesi

Standart Cevap: Kayak Kıyafeti Kombinasyon Tavsiyesi

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artık Şubatta Sarıkamış pistlerinde bizden kaçamazsın
    Henüz kaçacak kadar kayamıyorum zaten :D Umarım işler azalır da Şubat'ta kayma fırsatı bulurum.

arada yurtdisi muhabbeti gecmis hemen bir tas atayim... normal magazalar indirimde bile olsa maalesef kurlar nedeniyle cok pahali... ancak gecen hafta outlete ugrama sansimiz oldu... outlet fiyatlari uzerinden %20 + kis sporlari koleksiyonunda ikinci parcaya %50 indirim vardi... kombo indirim olunca 10k/10k mont ve panta 153 kusur euro; eldiven, bere ve polara 72 kusur euro olmak uzere toplam 225 kusur euro odedi... %11 civarinda iadesini alinca yaklasik 200 euroya dizmis olacak kiyafetleri... gozlukleri begenmeyince amazon'dan almaya karar verdi... gittiginiz yerin yakinlarinda outlet varsa bir kolacan etmekte fayda olabilir...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arada yurtdisi muhabbeti gecmis hemen bir tas atayim... normal magazalar indirimde bile olsa maalesef kurlar nedeniyle cok pahali... ancak gecen hafta outlete ugrama sansimiz oldu... outlet fiyatlari uzerinden %20 + kis sporlari koleksiyonunda ikinci parcaya %50 indirim vardi... kombo indirim olunca 10k/10k mont ve panta 153 kusur euro; eldiven, bere ve polara 72 kusur euro olmak uzere toplam 225 kusur euro odedi... %11 civarinda iadesini alinca yaklasik 200 euroya dizmis olacak kiyafetleri... gozlukleri begenmeyince amazon'dan almaya karar verdi... gittiginiz yerin yakinlarinda outlet varsa bir kolacan etmekte fayda olabilir...
    Ben yanlızca normal mağazalara bakındım. Bir daha yolum düşerse, outlet olayına dikkat edeceğim. Teşekkür ederim.

Alıntı imyusyil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

- Skipass cebinin olmasına dikkat ettim. Arayıp teyit ettim. (Maverick, bruno)
    - Turuncu-siyah renklerde karar kıldım. (iynem)
    - Fonksiyonalite/Kalite/Fiyat dengesine dikkat ettim. (Freeskier)

Herkese tekrar teşekkür ediyorum.

Sonuç: Turuncu Mont (Yeni aldım) / Siyah Askılı Pantolon / Siyah Kask / Turuncu Gözlük / Siyah Eldiven / Siya-Grimsi Kayak Takımı

Umarım resimdeki gibi çıkar ürün (Salomon Brilliant Ski Jacket):

0 RH (+) İstanbul/Ataşehir
    Kayak:Rossignol Zenith9,5Bağlama: Ross.1s20Baton:LEKI Carbon-TS Bot: Head EzOn6.5Kask:Ross.TOXIC2.0

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siyah turuncu güzel durur.
    Hiç siyah turuncu güymişliğin oldumu efem 😀
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Alıntı Seyirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç siyah turuncu güymişliğin oldumu efem 😀
    Papağan gibiyim..Her renk var bende Şimdi de mavi kask aldım
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Alıntı Seyirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç siyah turuncu güymişliğin oldumu efem [emoji3]
    benim oldu [emoji1]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yeni başlık açmak istemedim.Buraya yazayım.Sezon kapanmışken,kaymayı da öğrenmişken Yeni bir kayak kıyafeti takımı alayım diyorum.Kullandığınız,memnun kaldığınız,ben olsam şunu alırdım diyeceğiniz uygun fiyatlı pantolon,mont şeklinde bir takım istiyorum.Önerilerinizi bekliyorum.Yurt dışı siteleri de olabilir.Link atabilirseniz de çok memnun olurum.Saygılar,teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 3/3 İlkİlk 123