Yarım numara dar gelen Snowboard botu bir şekilde esnetilip açılabilir mi? - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Konu: Yarım numara dar gelen Snowboard botu bir şekilde esnetilip açılabilir mi?

Standart Cevap: Yarım numara dar gelen Snowboard botu bir şekilde esnetilip açılabilir mi?

Oliver han baba, Eşime ininci el rossignol bi bot aldık. Ama ayak baş parmağınına baskı yapıuyor sıkıyor. sağından solundan sıkıntııs yok. Buna nasıll bi çözüm bülabiliriz kalıba sokmak iş görür mü?
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Standart Cevap: Yarım numara dar gelen Snowboard botu bir şekilde esnetilip açılabilir mi?

Alıntı Tuni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oliver han baba, Eşime ininci el rossignol bi bot aldık. Ama ayak baş parmağınına baskı yapıuyor sıkıyor. sağından solundan sıkıntııs yok. Buna nasıll bi çözüm bülabiliriz kalıba sokmak iş görür mü?
    yaa aynı ben,bu soruya bende hala cevap arıyorum haftasonu hasta olduğumdan hiç bir mağazaya da gidip,gösterip soramadım sonuç bulan var mı? Benimde bir çözüm bulmam şart :(

SPX mağazasına uğrayıp derdimi anlattığımda Liner(botun iç kısmı patik gibi olan :P) içerisindeki tabanlığı çıkarırsan yarım numara fark eder dediler. Bu sizin sıkıntıyı çözer ama bence tabanlık çıkıncada sürüş etkilenir. Nede olsa o olunca bot linerı içinde ayak sabitlemesi daha başarılı olur. Ha belki o tabanlığı uç kısmından kenarlarından biraz biraz kesip baş parmağı üzerindeki baskıyı azaltabilirsiniz.

Alıntı MNG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SPX mağazasına uğrayıp derdimi anlattığımda Liner(botun iç kısmı patik gibi olan :P) içerisindeki tabanlığı çıkarırsan yarım numara fark eder dediler. Bu sizin sıkıntıyı çözer ama bence tabanlık çıkıncada sürüş etkilenir. Nede olsa o olunca bot linerı içinde ayak sabitlemesi daha başarılı olur. Ha belki o tabanlığı uç kısmından kenarlarından biraz biraz kesip baş parmağı üzerindeki baskıyı azaltabilirsiniz.
    cikartmayin...

ne kadar kullanilmis?

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne kadar kullanilmis?
    ne kadar kullanılmış derken? kaç yıllık mı? bilmiyorum
    geçen sene 2.el olarak aldık. 2 defa kullana bildi. ondan önce ne kadr kullanışmış bilmiyorum. ürün yeni değil. ama temiz

ne kadar kullanılmış derken? kaç yıllık mı? bilmiyorum
    geçen sene 2.el olarak aldık. 2 defa kullana bildi. ondan önce ne kadr kullanışmış bilmiyorum. ürün yeni değil. ama temiz
    az kullanilmis kabul edelim... klipsler acikken de baski var mi?

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    az kullanilmis kabul edelim... klipsler acikken de baski var mi?
    evet klipsler açıkken de baskı var. sadece parmak kısmından. birde eşimin baş parmaklarındaki tırnaklar sıkıntılı. baskı yapınca batıyor. herhalde o ağrı yapıyor. yoksa cm olarak 0,5cm büyük bile aldım

evet klipsler açıkken de baskı var. sadece parmak kısmından. birde eşimin baş parmaklarındaki tırnaklar sıkıntılı. baskı yapınca batıyor. herhalde o ağrı yapıyor. yoksa cm olarak 0,5cm büyük bile aldım
    oncelikle gecmis olsun... tirnak problemi icin bir podiatrist ile gorusun diyecegim ancak ulkemizde ayni ad altinda genelde guzellik merkezi kivaminda isletmeler calistirilmakta... yine de duzenli bakim rahatlatabilir ve problemi cozebilir...

bunun disinda sorununuzu ic bot ile cozmeniz zor gozukuyor... hele bot az da olsa buyukse; ayak bot icinde hafif hareket ettikce ister istemez surtunme ve batma/agri/hassasiyet olacaktir...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12