[10-11 Aralık Dorukkaya Otel] OMT Tur ile Kartalkaya Konaklamalı Sezon Açılışı
Sayfa 1/7 123 ... SonSon
67 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: [10-11 Aralık Dorukkaya Otel] OMT Tur ile Kartalkaya Konaklamalı Sezon Açılışı

Standart [10-11 Aralık Dorukkaya Otel] OMT Tur ile Kartalkaya Konaklamalı Sezon Açılışı

Uzuuunnca bekleyişten sonra sezonu Kartalkaya'da açıyoruz arkadaşlar..

Bizler için klasikleşen sezon açılışımızı bu sene de OMT Tur ile Dorukkaya Otel'de konaklamalı olarak gerçekleştiriyoruz.
    Tabiki bize özel fiyatla

10 Aralık Cumartesi Konaklama
    1 Gece 2 Gün Herşey dahil
    2 Tam Gün Ski-Pass
    4 Öğün Yemek (Girişte Öğle Yemeği Dahil)

Aşağıda detaylarını göreceğiniz tur için Kartutkusu'na özel rakamlar şöyle;

İki kişilik odada kişi başı 360 TL
    Üç kişilik odada kişi başı 345 TL
    Dört kişilik odada kişi başı 330 TL

Ulaşım düşünmeyenler bu rakamlardan 70 tl daha düşebilirler.

İsim:  OMT.jpg
Görüntüleme: 1286
Büyüklük:  110.4 KB (Kilobyte)

Standart Cevap: [10-11 Aralık Dorukkaya Otel] OMT Tur ile Kartalkaya Konaklamalı Sezon Açılışı

Gambit in da house - Odeme tamamlandi

Up there with the best of the best

Standart Cevap: [10-11 Aralık Dorukkaya Otel] OMT Tur ile Kartalkaya Konaklamalı Sezon Açılışı

Mesajlar silindiği için yeni liste yapalım

1) Gambit
    2) Gambit +1
    3) Emrah
    4) CemKa
    5) NilKa
    6)

Alıntı Gambit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gambit in da house - Odeme tamamlandi
    Şanslısın Goose. Artık hız yapmıyorum.

havaya gel... yapsan noolur tifooo... [emoji38]

beklenenden erken gelen sezon açılışı nedeniyle maalesef aranızda olamayacağız... benim yerime kaymayın ama... zaten kayıyor olacağım... [emoji38]

İsim:  dorukkaya1.jpg
Görüntüleme: 717
Büyüklük:  14.2 KB (Kilobyte) dorukkaya kameraları çalıştırmaya başlamış hiçde fena değil durum..

Merhaba, OMT ile konuştum; diğer geleceğim kişiyi sordu. Tek gelmeyi düşünüyorum; 2 kişilik odada 1 kişi arıyorum ya da 3-4 kişilik odalarda eksiği olan varsa katılabilirim. Bana gün içinde birisi varsa haber verirse çok iyi olur.

1) Gambit
    2) Gambit +1
    3) Emrah
    4) CemKa
    5) NilKa
    6)ud0890 (utku)

Arkadaşlar,

3 Aralık'tan sonra rakamlar değişmeyecek aynı kalacakmış..

Sizce bu tarihler için kayabilme garantisi var mıdır ?
    Şuanda baktığımızda 50cm kar gözüküyor kartalkayada ve örneğin snow forecaste baktığımda 20 cm civarında kar yağışı alacak gibi gözüküyor (perşembeye kadar görebiliyorum). Tahminleriniz ne yönde acaba ?

Kartalkayada görüşmek üzere;
    1) Gambit
    2) Gambit +1
    3) Emrah
    4) CemKa
    5) NilKa
    6) ud0890 (utku)
    7) Akif
    8) Akif +1.1

Sayfa 1/7 123 ... SonSon