Snowboard Kıyafeti Temizliği ve Kayak Kıyafetleri Nasıl Yıkanır? - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Snowboard Kıyafeti Temizliği ve Kayak Kıyafetleri Nasıl Yıkanır?

Standart Cevap: Snowboard Kıyafeti Temizliği ve Kayak Kıyafetleri Nasıl Yıkanır?

Alıntı bruno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Makinaya o sıvı detejanı ekleyip, 30 derecede sentetik yıkamada yıkıyorum.
    Teşekkürler, deneyeceğim.

Standart Cevap: Snowboard Kıyafeti Temizliği ve Kayak Kıyafetleri Nasıl Yıkanır?

Alıntı imyusyil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam olarak nasıl kullanıyoruz? Ben kuru temizlemeye veriyorum da sanki bu sefer mont biraz bozulmuş gibiydi.
    kuru temizleme??? montun su gecirmezligi sizlere omur... bulabilirseniz sivi kaydirma spreyi uygulayin diyecegim; bozulmayi fark edebildiginize gore membran tikanmistir muhtemelen ve spreyin kisitli yardimi olur... keske vermeydiniz... ancak yazi tarzinizdan surekli verdiginizi anliyorum... yapmayin...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kuru temizleme??? montun su gecirmezligi sizlere omur... bulabilirseniz sivi kaydirma spreyi uygulayin diyecegim; bozulmayi fark edebildiginize gore membran tikanmistir muhtemelen ve spreyin kisitli yardimi olur... keske vermeydiniz... ancak yazi tarzinizdan surekli verdiginizi anliyorum... yapmayin...
    Bana çamaşır makinesi bozarmış gibi gelmişti. Malesef yeni montumu da bir kere kuru temizlemeye verdim, bu sene başında. Eskisine hiçbir şey olmamıştı. Yenisi daha iyi bir model. Fakat ıslanınca biraz böyle küçük küçük büzüşmüş gibi oluyor. Kuru haldeki o net düz yüzeyi bozuluyor. Yazık ettik sanırım monta

Sayfa 2/2 İlkİlk 12