Karabük Kayak Merkezine Kavuşuyor - Sayfa 4
Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
33 sonuçtan 31 ile 33 arası

Konu: Karabük Kayak Merkezine Kavuşuyor

Standart Cevap: Karabük Kayak Merkezine Kavuşuyor

Çok güzel bir video olmuş çok beğendim. İmkan buldukça tesisin gelişim sürecini bizlere gösterirseniz mükemmel olur.Kayak merkezine gidiş yolunda Karaağaç köyüne kadar asfalt atılmış fakat pistlerin sadece 1 tanesinin hazırlandığından dolayı bu yıl açılması zor görünüyor.

Alıntı gucur33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir video olmuş çok beğendim. İmkan buldukça tesisin gelişim sürecini bizlere gösterirseniz mükemmel olur.Kayak merkezine gidiş yolunda Karaağaç köyüne kadar asfalt atılmış fakat pistlerin sadece 1 tanesinin hazırlandığından dolayı bu yıl açılması zor görünüyor.
    Ben en çok Karaağaç'ı nasıl geçeceklerini merak ediyorum...Köy içi çok dar..kış koşullarında otobüs geçemez..
    Ayrıca Pirinçlik'te ki yol ayırımından sonra eski Karaağaç yolunun da genişletme çalışmaları bitti..Asfaltlaması kaldı..Tesise gidiş gelişi bu yoldan yapacaklarmış..
    Dünyada herşey için, medeniyet için, hayat için, başarı için, en hakiki mürşit bilimdir, fendir.
    M.Kemal Atatürk

Bu yıl açılmasını çok istiyordum.Yaz boyunca ne yaptılar çok merak ediyorum.Pazar günü kar da yağınca bırakırlar seneye kalır.Bomboş geçirilmiş koca bir yaz...

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234

Bu Konudaki Etiketler