Kayak ve Snowboard 2016 - 2017 Tatili Planlarınız Nedir ? - Sayfa 5
Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
43 sonuçtan 41 ile 43 arası

Konu: Kayak ve Snowboard 2016 - 2017 Tatili Planlarınız Nedir ?

Standart Cevap: Kayak ve Snowboard 2016 - 2017 Tatili Planlarınız Nedir ?

Ben, hala inanamıyorum ama 19 aralıkta Uludağ'da sezonu açtım... Genellikle hafta içi günübirlik Uludağ tercih ediyorum... Fırsat buldukça giderim... Günübirlik Erciyes de çok keyifli oluyor... Yine denerim bu sene... Kartutkusu'nun Sarıkamış planına sızma niyetim var... Bu yıl Wengen'deki iniş yarışını yerinde izleme niyetim vardı ama kıvıramadım... Seneye inşallah... Bir de Palandöken'le tanışırsak tadından yenmez... Rezervasyon yok... Hepsi temenni

Alıntı HKN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben, hala inanamıyorum ama 19 aralıkta Uludağ'da sezonu açtım... Genellikle hafta içi günübirlik Uludağ tercih ediyorum... Fırsat buldukça giderim... Günübirlik Erciyes de çok keyifli oluyor... Yine denerim bu sene... Kartutkusu'nun Sarıkamış planına sızma niyetim var... Bu yıl Wengen'deki iniş yarışını yerinde izleme niyetim vardı ama kıvıramadım... Seneye inşallah... Bir de Palandöken'le tanışırsak tadından yenmez... Rezervasyon yok... Hepsi temenni
    vayy kimler burda sarıkamışa gelirsen seviniriz özledik abi [emoji1][emoji106]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İnşallah jasend... Geçen sene bir kere kayabildim, bir sene öncesi hiç... Bu yıl acısını çıkarmaya çalışacağım... Sevgiler...

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345