Kayak ve Snowboard 2016 - 2017 Tatili Planlarınız Nedir ? - Sayfa 3
Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
43 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Kayak ve Snowboard 2016 - 2017 Tatili Planlarınız Nedir ?

Standart Cevap: Kayak ve Snowboard 2016 - 2017 Tatili Planlarınız Nedir ?

Bansko için omttur(snowboarturk aynı firma) tavsiye ederim. Akşam 20:00'de Kadıköy'den hareket ettiği için ertesi sabah Bansko'da olunuyor. Böylece gün kaybı olmuyor. Bu sene için daha program açıklamamışlar. Alternatifleri de heptur ve orjinaltur. Giderseniz, yemek yenebilecek yerleri de ayrıca yazarız.

Yılbaşında Cuma-Pazar Erzurum Palandöken, Şubat ayında Perş.-Pazar Kars Sarıkamış düşünüyorum. Aralarda da kar durumuna göre batı bölgelerindeki kayak merkezlerine günübirlik

Ama ülkenin doğusunda Palandöken ve özellikle Sarıkamış'ta kaymanın zevki anlatılamaazzz..

Alıntı KaRiNcA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene kar durumunu ayarlayamamanın sonucunda sezonu kayamadan yani açamadan kapamış olmanın verdiği üzüntüyü bu sene bansko planı yaparak unutmaya çalışıyorum
    Ayarlayabilirsem Ocak sonu gibi Bansko yapmayı düşünüyoruz ama nasıl ayarlayacağız hangi turla gidebiliriz vs hiç bir fikrim yok, bütün gün çılgınlar gibi tur bakıyorum Bu konuda yardımcı olabilecek, fikir verebilecek olan biri varsa çok sevinirim
    Hafta sonlarınada kartal otel konaklamalı gitmeyi planlıyorum, 2 yaşındaki minik yiğenim yani abimler ile
    Bu sezonu dolu dolu geçirmek istiyorum, umarım bu sezon sizlerden birileriylede karşılaşırız tekrar
    Arkadaşlar gerekli açıklamaları yapmış sadece şunu söyleyebilirim sömestr zamanında gitme zorunluluğunuz yoksa Ocak sonu gitmenizi pek tavsiye etmem. Baskonun son yıllarda populeritesinin artmasından dolayı Türk kayakçılar sayesinde çok kalabalık oluyor.

Alıntı slowmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pazar gece konaklamalı Kartalkaya ve Sarıkamış , planda jahorina ve gudauri hem ucuz hem vizesiz ) sadece düşünce

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

jahorina ve godauri hangi ülkedeler..?

Alıntı kemalbal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jahorina ve godauri hangi ülkedeler..?
    jahorina Bosna Hersek
    Gudauri Gürcistan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

teşekkürler... eskiden forumda "beğen" ikonu vardı... varda ben mi bulamadım acaba..

Alıntı kemalbal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler... eskiden forumda "beğen" ikonu vardı... varda ben mi bulamadım acaba..
    İyi hafıza [emoji1]
    Bir ara vbulletin 5 e geçtiğimiz de beğen tuşu da gelmişti fakat vbulletin 5 te bir sürü yazılımsal problem yaşadığımız için 4 versiyonuna geri dönmüştük [emoji41]
    Ayrı bir Eklenti olarak bulursam eklerim yine [emoji4]

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ocakta Bakuranı olabilir gerçi daha Necla Sultandan izin alamadık
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar gerekli açıklamaları yapmış sadece şunu söyleyebilirim sömestr zamanında gitme zorunluluğunuz yoksa Ocak sonu gitmenizi pek tavsiye etmem. Baskonun son yıllarda populeritesinin artmasından dolayı Türk kayakçılar sayesinde çok kalabalık oluyor.
    Kesinleşen son durum ile 20-25 Ocak OMT Tur ile baya güzelde bir fiyata(öyle sanıyorum,sitede yazanlada alakası yok,erken rez mevzuları ) Bulgaristan Bansko'da olacağız. Bu senede Kartutkusu toplaşıp gelsede birlikte zaman geçirsek,tanışsak falan diyorum

Bu arada burada yazdığınız yorumlar sonucunda OMT Tur ile gitmeye karar verdik, tavsiyeler içinde ekstra teşekkür ederim

Alıntı KaRiNcA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinleşen son durum ile 20-25 Ocak OMT Tur ile baya güzelde bir fiyata(öyle sanıyorum,sitede yazanlada alakası yok,erken rez mevzuları ) Bulgaristan Bansko'da olacağız. Bu senede Kartutkusu toplaşıp gelsede birlikte zaman geçirsek,tanışsak falan diyorum

Bu arada burada yazdığınız yorumlar sonucunda OMT Tur ile gitmeye karar verdik, tavsiyeler içinde ekstra teşekkür ederim
    Çok sevindim Bansko çok keyifli ve fiyat olarak da uygun bir merkez. Sizin gittiğiniz tarihlerin hemen sonrasında Fransaya gideceğim için beniim gelmem zor görünüyor ama başka arkadaşlar o tarihte gelebilirler belki

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon