Kayak ve Snowboard 2016 - 2017 Tatili Planlarınız Nedir ?
Sayfa 1/5 123 ... SonSon
43 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kayak ve Snowboard 2016 - 2017 Tatili Planlarınız Nedir ?

Standart Kayak ve Snowboard 2016 - 2017 Tatili Planlarınız Nedir ?

2016 sonu ve 2017 Kayak ve Snowboard yapmayı planladığınız yerleri paylaşmak için açtığımız bu forum konusunda, 2016 ve 2017 yılı kış turizmi ve kayak snowboard otelleri ile ilgili nereye gitmeyi planladığını buradan paylaşabilirsiniz.

Kayak ve Snowboard kar kalınlıkları gibi bilgileri en iyi sonuçlar ile bulabildiğiniz Kartutkusu.com forum sitemizde mümkün oldukça çok paylaşım yaparak kayak ve snowboard sevenlere daha çok bilgi paylaşımı yapıyor ve birlikte kaymaya gidebilme imkanı buluyoruz.

2017 Yılı kayak merkezleri kar kalınlıkları umduğumuz gibi bol karlı olur ise aşağıdaki kayak merkezleri yada daha farklı kayak merkezlerindeki planlarınızı duymayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Hem Yurt İçinde ;

Kartalkaya kayak merkezi
    Kartepe kayak merkezi
    Uludağ kayak merkezi
    Sarıkamış kayak merkezi
    Erciyes kayak merkezi
    Palandöken kayak merkezi
    Saklıkent kayak merkezi
    Ilgaz kayak merkezi

Yukarıda saydığımız kayak merkezlerinin kar kalınlıkları ile güncel bilgiyi sitemizin en üst kısmında görebilirsiniz.

Hem de Yurt Dışında ;

Kıtzbuhel, Avusturya
    Üç Vadiler, Fransa
    Bansko,Bulgaristan
    Hıntertux,Avusturya
    Dolomıtı Superskı ,İtalya
    St. Anton Am Arlberg,Avusturya
    Rıksgransen,İsveç
    Dört Vadiler,İsviçre
    Ischgl,Avusturya-İsviçre
    Dachsteın West, Avusturya

Standart Cevap: Kayak ve Snowboard 2016 - 2017 Tatili Planlarınız Nedir ?

Sömestre öncesi hafta Kartalkaya'ya pazar-çarşamba, Şubat sonunda da uygun bir yurt dışı kovalıyorum..Bansko olabillir...
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Pistler açıldığı zaman Günibirlik kartalkaya(kendi memleketim)

Mart'ın ilk haftası kartal otel konaklamalı

Sent from my iPhone using Tapatalk

1-kdz ereğliye en yakın kayak merkezi kartalkaya olması dolayısı ile kartalkaya..malesef diyorum..günübirlik skipasları ülkemizde en pahalı olduğu yer ..geçen sene biliyorsunuz 130 tl civarı idi.bakalım bu sene ne olacak...(tahminim150)
    2.uludağ hersene yapmaya çalışıyorum.ama pazar akşamı dağ yolunun dönüşü aklıma gelince ve bursaya 1,5 -2 saatte inmek adamı delirtiyor..1.bölgenin o panayır kalabalığı insanı hemen ikinci bölgeye atıyor lakin orada geçen yıl sadece tutyelinden in çık yaptık..skipas kartalkayaya göre daha makul olması iyi..lodostan çabuk etkilenmesi kötü. geçen sene kartalkaya kadar verimli kar alamadı.
    3-sarıkamış...3 sene üstüste gittim oraya bayılıyorum.geçen sene malum olaylardan dolayı gidemedim. orası resmen kayak cenneti..sarıçamlar ın içinde birde karanlık dere pistleri ile harika...tek eksisi.telesiyejler çok yavaş..ve üstü açık.
    4-ılgaz-ma lesef milli parkın 2 pisti var onlar 600-800 metre.kesmiyor tadı damağımızda kalıyor..yıldız tepe var biraz aşağıda oranın pisti çok harika dikmen pisti 1,8 km çok güzel..ama başka seçenek yok saman yolu pisti çok uzun 3 km ve eğimi çok az .yurdum tepe 2 (ılgaz2)biteli 2 sene oldu hala günübirlik tesisleri yapılmamıştı ..bakalım orası hizmete girerse ..o güzelim göknar ağaçları içinde olmak lazım.
    5. Erciyes hiç sevmiyorum nedense.çıplak bir dağ ağaç yok ,rüzgar çok.kar var ama rüzgardan pist açılmaz .eğer rüzgar olmayan güne denk gelinirse iyi..ama bana göre değil ben ağaç olan dağları seviyorum.
    6-Gürcistan gudauri...4-5 yıldır popüler olmaya başladı.mekanikleri avrupalılar kurmuş.oteller güzel ve fiyat türkiyeye göre uygun.pisterin uzunluğu Türkiyedeki pistlerle mukayese edilmez..lakin oraya daha önce hiç gitmedim.ankaradan bir tur var sürekli.buradan paylaşırım..
    umarım bu sene sömestr dönemindeki planlarınız banada uyar.....
    Konu kdzeregli-alaplı tarafından (25-09-2016 Saat 23:48 ) değiştirilmiştir.

Sömestr ikinci haftası Uludağ veya Ilgaz düşünüyorum ama hayırlısı. Hangisi kısmet olursa. Geçen sene İstanbul maratonunda dizi sakatlayınca 2015-2016 sezonunu pas geçtik. Herkese bol karlı ve sağlıklı bir sezon diliyorum.
    Kubilay ÇAĞLAR
    A Rh(+)
    Ski Blizzard WSC IQ Race 167cm
    R-15
    Paten Inline Skates ROXA-80mm.

08.01.2017 - 14.01.2017 Sarıkamış
    Şubat 2017 10gün Avusturya planlama aşamasında
    Kalan hafta sonları da muhtemelen Erciyes

Umarım bu kış bol karlı geçer
    Live to snowboard, Snowboard to live
    rOmE Agent Rocker 14'
    rOmE 390 BoSS 14'

Pist ezilir ezilmez palandokendeyim

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sömestre öncesi hafta Kartalkaya'ya pazar-çarşamba, Şubat sonunda da uygun bir yurt dışı kovalıyorum..Bansko olabillir...
    Kartalkaya için sizlere eşlik edebiliriz 😀
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Alıntı Seyirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kartalkaya için sizlere eşlik edebiliriz ��
    Benim kız gidemeyiz diyor Bu yıl üniversite sınavına hazırlanıyor...
    Önce "bensiz gidin" diyor, sonra da "yüreğiniz sızlamayacak mı" diyor...
    Nasıl bir plan yapacağımızı ben de bilemedim..Geçen seneyi pas geçmiştim zaten..Kaşıntı fazla...Tarih yaklaşsın, konuşuruz..İnşallah yaparız..
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Geçen sene olduğu gibi bu sene de Fransa Valdisere planlıyorum ara yıl tatilinde.
    Yurt içinde ise şimdiden yapılmış bir rez. yok, kar nerede ben orada felsefesiyle hareket ederim gibi

Sayfa 1/5 123 ... SonSon