istanbul kartepe arası yol durumunu bilen varmıı????
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: istanbul kartepe arası yol durumunu bilen varmıı????

Standart istanbul kartepe arası yol durumunu bilen varmıı????

yollar kapalımı bilgisi olan ??
    SNOWBOARDA İNAT KAYAK

Standart Ynt: istanbul kartepe arası yol durumunu bilen varmıı????

Bilgisi olan yok mu arkadaslar?

kocaeli maşukiye girişe kadar olan kısmı biliyorum kapalı olmaz. zaten kendi aracınla gideceksen ya TEM den yada E5 ten gidersin. ama TEM den daha çabuk ulaşırsın. E5 ten kamyonlar da gidiyor ayrıca körfezden sonra çok fazla ışık var. trenle gideceksen adapazarı ekspresine binersin. yaklaşık 1,5 saatte bir kalkıyor haydarpaşadan. sapancada inersin.
    burdan sonra yolunu bilmiyorum. daha önce kartepeye hiç gitmedim. kartepe kayak merkezi ben kocaeli üniv. den mezun olduğum sene açıldı gitmek hiç kısmet olmadı.
    Ezgi Algur - 1981 - 0 Rh(+)
    İstanbul - Maltepe
    Board : Rossignol Reserve 148
    Bağlama : Rossignol HC250
    Bot : Vans Mantra Black/Violet

en kotusu kartepe sapağına kadar araçla gıdıp oradnda servıse bınılebılırr
    FTWO prime......board<br />FTWO mondo....baglama<br />FTWO wayne.....bot <br /><br />Giray KÜREKÇİ<br /><br />İstanbul --KÜÇÜKÇEKMECE--

Arkadaslar genellikle belediye cok guzel calısıyor ve yolda cok kar olmuyor. Yani oyle yolda kalınıcak kadar kar ben gormedim. Bir defa aslı gogo ve ben tipi yakalanmıstık ve sezon bile acılmamıstı henuz. 1 saat icinde grayderler gelip yolu acmıstı. Kartepe yolunda bir sorun oldugunu dusunmuyorum o yuzden.
    Board : Burton Clash <br />Bağlama : Burton FreeStyle<br />Bot : Head<br />M.köy/Istanbul<br />GALATASARAY<br /><br />Z.Ö 1976 A Rh(+)

Yarın kendi arabamla gitmeyi dusunuyorum.Beni dusunduren dag cikisi.Neyse artık zincirle falan cikariım herhalde... Giray ne dersin, benim agrilarim gecti, yenilerini eklemek istiyorum, aliskanlık yaptı ;D

Tesekkurler.

Sevket
    Ziyaretçi

Kartepedeydik bugün sorun yok çıkabilirsin ama son 4-5km araca göre zincir gerektirebilir.

kartepede herhangı bır sorun yok yollar acık zıncır gerekmez rahatlıkla cıkabılırsınız.buyuksehır buzlanmaya karsı gecelerı tuzlama yapıyor.kar kalınlığıda cok ıyı 150 cm
    www.masukiyekayak.com freedomm_41@hotmail.com
    özgür AKBULUT 0532 4407174-02623543338

emirgiresunlu
    Ziyaretçi

bilmiorum aynı gün mü gittik. dün kartepedeydim geçen hafta perşembede kartepedeydim. sanki kartepeye yaz gelmiş yol kupkuruydu. ama pistlerde de kar nerdeysekalmamış kalan kısmıda alabildiğine buz. geçen hafta yağan kardan eser yok desem yeridir. 150cm falan yalan çoğu yerde taşlar toprak görünebiliyor kartepe pistlerinde. ve buz biz boardcuları çok kötü etkiliyor