Grand Kartal Hotel den şikayet..
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Grand Kartal Hotel den şikayet..

Exclamation Grand Kartal Hotel den şikayet..

0 RH (+) İstanbul/Ataşehir
    Kayak:Rossignol Zenith9,5Bağlama: Ross.1s20Baton:LEKI Carbon-TS Bot: Head EzOn6.5Kask:Ross.TOXIC2.0

Standart Cevap: Grand Kartal Hotel den şikayet..

Oteldğn bir cevap gelmedi sanırım
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Alıntı Seyirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oteldğn bir cevap gelmedi sanırım
    Şikayet,bizzat Otele de 20 gün önce bildirilmişti...Şu ana kadar bir cevap gelmedi...
    0 RH (+) İstanbul/Ataşehir
    Kayak:Rossignol Zenith9,5Bağlama: Ross.1s20Baton:LEKI Carbon-TS Bot: Head EzOn6.5Kask:Ross.TOXIC2.0

Ortamda çocuk sayısının çok olması kötü bir tesadüf olmuş...Ama burada otelin suçu nedir anlamadım? Otelde kış tatili yapabilecek durumda olan muhtemelen pahalı okul ve bu çocukların ailelerinden edep ve adap eğitimi almamaları sorundur diye düşünüyorum...
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Alıntı Freeskier Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şikayet,bizzat Otele de 20 gün önce bildirilmişti...Şu ana kadar bir cevap gelmedi...
    Geçen yıl bizde konaklamıştık ve çocuk-genç arası yaklaşık bi 30 öğrenci vardı bir sıkıntı yaşamadık ama sana olumsuzu ( 200 kadar ) denk gelmiş
    Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ortamda çocuk sayısının çok olması kötü bir tesadüf olmuş...Ama burada otelin suçu nedir anlamadım? Otelde kış tatili yapabilecek durumda olan muhtemelen pahalı okul ve bu çocukların ailelerinden edep ve adap eğitimi almamaları sorundur diye düşünüyorum...
    Kesinlikle katılıyorum bir an için karanfil - gül ve ortanca hanım hikayesi geldi aklıma nedense
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Alıntı Seyirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen yıl bizde konaklamıştık ve çocuk-genç arası yaklaşık bi 30 öğrenci vardı bir sıkıntı yaşamadık ama sana olumsuzu ( 200 kadar ) denk gelmiş

Kesinlikle katılıyorum bir an için karanfil - gül ve ortanca hanım hikayesi geldi aklıma nedense
    Neymiş bu hikaye? Merak ettim.
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neymiş bu hikaye? Merak ettim.
    Ortanca hanımı alıp carsiya çıkarsın millet fakirdir patlamada olenlere gul birakamaz karanfil bırakır sende zenginsindir gül bırakırsin ya hikaye bu
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM