Kartalkaya da yoğun sis,tipi ve taze kar var...
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kartalkaya da yoğun sis,tipi ve taze kar var...

Standart Kartalkaya da yoğun sis,tipi ve taze kar var...

Haftasonu ve önümüzdeki hafta için plan yapılabilir...zaten sonraki hafta büyük ihtimal sezon kapaniyormus...
    0 RH (+) İstanbul/Ataşehir
    Kayak:Rossignol Zenith9,5Bağlama: Ross.1s20Baton:LEKI Carbon-TS Bot: Head EzOn6.5Kask:Ross.TOXIC2.0

Standart Cevap: Kartalkaya da yoğun sis,tipi ve taze kar var...

Gece kar yağışı vardı bu sabah yoğun sis ve rüzgarlı
    0 RH (+) İstanbul/Ataşehir
    Kayak:Rossignol Zenith9,5Bağlama: Ross.1s20Baton:LEKI Carbon-TS Bot: Head EzOn6.5Kask:Ross.TOXIC2.0

yarın için plan yapılabilirmi
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Haftaya cuma yoğun bir yağış başlıyor. Sezonu kapatma ihtimali çok yok gibi. Büyük ihtimalle mart sonuna kadar kartalkaya açık kalır.

pazar günü birlik, yada pazar tek gece dorukkaya düşünen var mı..?
    gecen pazar günü hava ve kar güzeldi

Alıntı kemalbal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pazar günü birlik, yada pazar tek gece dorukkaya düşünen var mı..?
    gecen pazar günü hava ve kar güzeldi
    pazar günü günübirlik ve ayarlayabilen olursa kalmalı doruk tarafındayız. Kemalllll Abiiii diye bağırabiliriz(hop sesini bekliyor olacağız)

Ya bu sene tüm yurt genel olarak kötü mü geçti bayağı yoksa bana mı öyle geliyor . Bana yasakladı doktor gidemedim, çok da ilgilenmedim ama sanki son 3-4 senenin en kötüsü gibi miydi?

Yanlışım varsa düzeltin :D
    Freerider

Alıntı Ohzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya bu sene tüm yurt genel olarak kötü mü geçti bayağı yoksa bana mı öyle geliyor . Bana yasakladı doktor gidemedim, çok da ilgilenmedim ama sanki son 3-4 senenin en kötüsü gibi miydi?

Yanlışım varsa düzeltin :D
    kötüydü. benim gördüğüm en kötü yıl hatta Türkiye için

Pazartesi gününden itibaren süper hava gözüküyor.
    Pazartesi-çarşamba kartal oteldeyim.

arkadaşlar bu sene kartalkaya yinede fena geçmiyor .keza diğer dağlara göre...bakınız mart ayı içerisinde en az 2 sistem daha geliyor 1.cisi 14 martt veya 15 mart gibi gözüküyor..ve bir kaç gün sürecek anlaşılan eğer amaerikan gfs tahminlerini değiştirmezse..ve 15 marttan sonra sı çok ısınmayacak dağlar aniden şubat ayında olduğu gibi...yani kısaca verimli bir mart ayı geçireceğiz...keza bunu avrupa tahmini olan emc sistemide desteklemekte..ilerleyen günlerde tekrar paylaşımda bulunurum...herkes şubatın sıcağını görünce korkmuştu bir anda.ama kartalkaya ocak ayında iyi kar almışki kendini koruyabildi...ve gelen sistemlerle kendini mart sonu nisan ilk haftasına kadar misafirlerine teslim edecek.....kartalkayada bulunan otel işletmecileri bu yıl uludağa göre çok şanslılar.dediklerine göre uludağdaki işletmeler bu yıl zarar etmişler..çünkü aralık ayında sıfır çekmişlerdi sadece ocak ayı dolu geçmiş...tabiki ülkemizde kış mevsiminde bol kar yağsın isteriz. bütün dağlarımızda kış sporları sevenler faydalansın isteriz....bu yıl kartalkaya-palandöken-sarıkamış pistleri gerçekten yorumlara göre çok iyiydi...mart ayı içerisinde kartalkayada bir hafta sonu daha yapabilmek nasip olsun sevgili kartutkusu ailesine...

Sayfa 1/2 12 SonSon