Palandöken, pistlerle ekipmanlarla ilgili bir kaç amatör soru
Sayfa 1/2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Palandöken, pistlerle ekipmanlarla ilgili bir kaç amatör soru

Standart Palandöken, pistlerle ekipmanlarla ilgili bir kaç amatör soru

Herkese selamlar. Şubat ikinci yarısında palandökene gideceğim. Daha önce hiç palandökene gitmedim. Aslında boarda başlamak istiyorum ama beraber gittiğim arkadaşlarımdan board bilen, yapmayı düşünen yok. 1 saat ders alıp kendim devam ederim diye düşünüyorum ama bilenler yalnız sıkılırsın, soru soracak biri olsun yanında diyor. Yada yine amatör düzeyde ancak kısmen daha iyi kayak yapabilirim, henüz karar veremedim.
    Dedeman palandökende kalacağız. sormak istediğim birkaç şey var.
    1-Dedeman palandökeni aradım, kayak/board kiralama 50tl dedi. Çevreden duyduğuma göre de biraz eskiymiş takımları. Eski takımlara 50tl vermek fazla gibi geldi. Ancak yer itibarı ile diğer otellerden biraz farklı bir yerde sanırım. Bizim kalacağımız otel civarında kayak/board kiralamak için alternatif var mıdır? kayak evi gibi biryer?
    2-Bizim otele dahil konseptte skipass var, ama sanırım sway hotel civarı dahil değil. Gece aydınlatması olduğu için oranın pistlerini de kullanmak istiyorum (2 gün kalacağız ne yazık ki). sizce amatör olduğum için direkt tüm gün sway otelin pistine mi gitsem? yoksa gece geçsem gündüz dedeman civarındaki pistlerle mi idare etsem? açıkcası sormak istediğim sway otelin pisti bana yeter mi? okuduğum kadarıyla çok uzun değilmiş ama ben de sonuçta amatörüm
    3-Dedeman civarından sway otelin pistine gitmem mümkündür sanırım değil mi? kayak haritalarına bakıyorum ama sway otelin pistleri nerede tam bulamadım.
    4-board için tavsiye edebileceğiniz hoca var mıdır? dedeman civarında da sway hotel civarında da olabilir.

teşekkür ederim.

Standart Cevap: Palandöken, pistlerle ekipmanlarla ilgili bir kaç amatör soru

Yeni başlayacağına göre takımların eski olması sorun yaratmaz..
    Oraya gidince otel lobisinden hocalar hakkında bilgi alabilirsin.
    Sway oteli ben bilmiyorum...
    gündüz bord öğreneceksen akşama hareket edecek halin kalmaz, fazla dert etme
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Alıntı bone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar. Şubat ikinci yarısında palandökene gideceğim. Daha önce hiç palandökene gitmedim. Aslında boarda başlamak istiyorum ama beraber gittiğim arkadaşlarımdan board bilen, yapmayı düşünen yok. 1 saat ders alıp kendim devam ederim diye düşünüyorum ama bilenler yalnız sıkılırsın, soru soracak biri olsun yanında diyor. Yada yine amatör düzeyde ancak kısmen daha iyi kayak yapabilirim, henüz karar veremedim.
    Dedeman palandökende kalacağız. sormak istediğim birkaç şey var.
    1-Dedeman palandökeni aradım, kayak/board kiralama 50tl dedi. Çevreden duyduğuma göre de biraz eskiymiş takımları. Eski takımlara 50tl vermek fazla gibi geldi. Ancak yer itibarı ile diğer otellerden biraz farklı bir yerde sanırım. Bizim kalacağımız otel civarında kayak/board kiralamak için alternatif var mıdır? kayak evi gibi biryer?
    2-Bizim otele dahil konseptte skipass var, ama sanırım sway hotel civarı dahil değil. Gece aydınlatması olduğu için oranın pistlerini de kullanmak istiyorum (2 gün kalacağız ne yazık ki). sizce amatör olduğum için direkt tüm gün sway otelin pistine mi gitsem? yoksa gece geçsem gündüz dedeman civarındaki pistlerle mi idare etsem? açıkcası sormak istediğim sway otelin pisti bana yeter mi? okuduğum kadarıyla çok uzun değilmiş ama ben de sonuçta amatörüm
    3-Dedeman civarından sway otelin pistine gitmem mümkündür sanırım değil mi? kayak haritalarına bakıyorum ama sway otelin pistleri nerede tam bulamadım.
    4-board için tavsiye edebileceğiniz hoca var mıdır? dedeman civarında da sway hotel civarında da olabilir.

teşekkür ederim.
    Ben Sway Hotel'de kaldım onunla ilgili soruları cevaplayayım. Yeni başlayanlar için Sway Hotelin pistleri bence yeterli. Palandökende şu an hangi pistler açık bilmiyorum ama gündüz palandökende, saat 16:30 sonrasında da Skipass alarak Sway'in pistlerinde 20:00'e kadar kayabilirsiniz. Board kiralama için Sway Hotel'in hemen altında yol üstünde bir cafe var orası kiralama da yapıyormuş. kendi ekipmanım olduğu için fiyatları bilmiyorum,otellerden daha uygun olacağını düşünüyorum.
    Sway otelin pistleri Polat otelle yan yana. dedemana giderken göreceksiniz. iyi tatiller...

Günaydın Palandöken Kayak merkezinde tanıdık Bildik tavsiye edebileceğiniz Snowboard kiralama yeri var mıdır?
    Bir de güncel Ski pass fiyatlarını biliyor musunuz?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günaydın Palandöken Kayak merkezinde tanıdık Bildik tavsiye edebileceğiniz Snowboard kiralama yeri var mıdır?
    Bir de güncel Ski pass fiyatlarını biliyor musunuz?

Hayirdir patron?

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayirdir patron?
    Gölkaypark da Wakeboard yapan bir arkadaşım palandöken'e gidiyor Onun için soruyorum[emoji6]
    Curling için gidiyorlar, belki daha sonra bende katılacağım Curling takımına [emoji41]

Ağaç yok orada zevk almazsın
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [emoji23] [emoji23] [emoji23]
    Ağaç yoksa kaya buluyor. o da olmadı düz yolda yine düşüyor

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı capeside Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [emoji23] [emoji23] [emoji23]
    Ağaç yoksa kaya buluyor. o da olmadı düz yolda yine düşüyor
    Sesli güldüm

Belki bilen vardır diye hala cevap bekliyorum 😎

Sayfa 1/2 12 SonSon