Sarıkamış 2015-2016 sezonuna tamamen hazır! - Sayfa 3
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
24 sonuçtan 21 ile 24 arası

Konu: Sarıkamış 2015-2016 sezonuna tamamen hazır!

Standart Cevap: Sarıkamış 2015-2016 sezonuna tamamen hazır!

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Martın 9 u gibi 4 - 5 günlük bir plan yapalım mı ne dersiniz ?
    emrah kafam karıştı inan..bu sene sarıkamış yapamadık ...rahatsızlığım var uçak yasak..(kulak basınç sorunu) geçen sene otobüsle gitmiştim 17 saat..ama bu sene yaparım bilmiyorum...ah şu hızlı tren erzuruma kadar gitse ne iyi olacak..

bu arada geçen sene snowflake dağ otelinde kalmıştım çok memnun ayrıldık...dolinanın hemen yanındaçtoprak otelin hemen altında..kayak odasından tam tamına 30 metre yürüyerek piste çıkılıyor ....kampanya yapmışlar bu sene malum sarıkmaış fazla turist alamadı...telesiyejin durumu falan...
    mart ayı için...çif kişik oda 110 tl üç kişilk oda 93 tl... öğle yemeği yok ..skipas yok...ama otel sahibi halit beye söylenirse öğle için ekmek arası bişeyler hazırlanabilir.orta cafede herzamanki gibi.... günlük sınırsız skipas bu sene 45 tl..
    acaba doğu ekspresinimi denesem ...hayatımda hiç denemedim..

Alıntı kdzeregli-alaplı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emrah kafam karıştı inan..bu sene sarıkamış yapamadık ...rahatsızlığım var uçak yasak..(kulak basınç sorunu) geçen sene otobüsle gitmiştim 17 saat..ama bu sene yaparım bilmiyorum...ah şu hızlı tren erzuruma kadar gitse ne iyi olacak..

bu arada geçen sene snowflake dağ otelinde kalmıştım çok memnun ayrıldık...dolinanın hemen yanındaçtoprak otelin hemen altında..kayak odasından tam tamına 30 metre yürüyerek piste çıkılıyor ....kampanya yapmışlar bu sene malum sarıkmaış fazla turist alamadı...telesiyejin durumu falan...
    mart ayı için...çif kişik oda 110 tl üç kişilk oda 93 tl... öğle yemeği yok ..skipas yok...ama otel sahibi halit beye söylenirse öğle için ekmek arası bişeyler hazırlanabilir.orta cafede herzamanki gibi.... günlük sınırsız skipas bu sene 45 tl..
    acaba doğu ekspresinimi denesem ...hayatımda hiç denemedim..
    Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim. Umarım tez zamanda iyileşirsin.
    Ben İstanbul'dan Tren ile Kars a 36 saatte gitmiştim [emoji16] [emoji16]
    Bir kerelik macera olsun diye yaptım ama tekrar gitmem herhalde [emoji6]

Çarşamba - Pazar gitmek bana daha çok uyuyor. Salı günleri kaçırmamam gereken bir toplantım var.
    Yağacak kar durumuna göre hareket edeceğiz, şu anda durum pek iç açıcı değil.
    Ama burası Sarıkamış hiç belli olmaz bir günde 1 metre kar yağar ne olduğumuzu şaşırırız
    O yüzden tetikte bekliyorum uçak biletini almak için [emoji41]

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim. Umarım tez zamanda iyileşirsin.
    Ben İstanbul'dan Tren ile Kars a 36 saatte gitmiştim [emoji16] [emoji16]
    Bir kerelik macera olsun diye yaptım ama tekrar gitmem herhalde [emoji6]

Çarşamba - Pazar gitmek bana daha çok uyuyor. Salı günleri kaçırmamam gereken bir toplantım var.
    Yağacak kar durumuna göre hareket edeceğiz, şu anda durum pek iç açıcı değil.
    Ama burası Sarıkamış hiç belli olmaz bir günde 1 metre kar yağar ne olduğumuzu şaşırırız
    O yüzden tetikte bekliyorum uçak biletini almak için [emoji41]
    bakalım hava durumunu bende takip ediyorum...birde ılgaz 2 yurdumtepe açılsa ssırf pistini görmek için gideceğim..ama orada günübirlik tesis yapmayı unutmuşlar..telesiyejler geçen yıl bitti.deneme seferleri tamam...
    takibe devam

sarıkamış neyse de ılgaz'ı yazıp yazıp durmayın bence. birisinin aklına geliyor tesis yapımına başlanıyor. o kişi gidiyor geride kalanlar günübirlik tesis bile yapmayı ihmal ediyor falan. skandal.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123