Kartalkaya Ocak 2016, SJCAM 4000wifi - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Kartalkaya Ocak 2016, SJCAM 4000wifi

Standart Cevap: Kartalkaya Ocak 2016, SJCAM 4000wifi

Alıntı muratozdemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba umarım güzel güzel cekimlerinize devam edersiniz kamera ile ilgili öğrenmek istediğim kayit sırasında ekranı kapatabiliyor muyuz ? Batarya süresini uzatmak adina. Malum kaska taktigimizda ekranla işimiz bitiyor örneğin bu tarz kullanimlarda Kayıt sırasında ekrani kapstabiliyor muyuz ? Teşekkürler
    Yukarıda arkadaşımız cevaplamış. Tşk. Ben ek 2 batarya aldım, totalde 3 saat çekebiliyorum 3 bataryayla, wifi ile telden görebiliyorsun kamera açısını. Başlatma bitirme de yapabiliyorsun.

http://youtu.be/G48nOd_hUyk

Sj5000 wifi ile yapmış olduğum çekim.daha önce 4000 modelini kullandım.2 makinede üzmedi beni.

Alıntı omeer14 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://youtu.be/G48nOd_hUyk

Sj5000 wifi ile yapmış olduğum çekim.daha önce 4000 modelini kullandım.2 makinede üzmedi beni.
    5000 wifi ile tel üzerinden görüntü alınıyor galiba...Tek pil ile bu şekilde sürekli kaç dk çekim yapılabilir?
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Wifi açık olunca batarya 60 dk içinde bitme eğilimine giriyor.ben wifi yi hiç kullanmıyorum desem yeridir.videoyu kes-ekle yaparken istemediğim bölümleri siliyorum.wifi kapalı iken şarjı yine standart modeldeki gibi 2,5 -3 saat gidiyor

Alıntı omeer14 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wifi açık olunca batarya 60 dk içinde bitme eğilimine giriyor.ben wifi yi hiç kullanmıyorum desem yeridir.videoyu kes-ekle yaparken istemediğim bölümleri siliyorum.wifi kapalı iken şarjı yine standart modeldeki gibi 2,5 -3 saat gidiyor
    videoları hangi programla düzenliyorsunuz?

Alıntı snowtrooper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    videoları hangi programla düzenliyorsunuz?
    Standartta olan movie maker ile.herhangi bir program bilgim ve ingilizcem malesef yok.videoları atıp uygun yerlerinden kesip videoyu tamamladım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 2/2 İlkİlk 12