Kartalkaya'da Yollar Kapandı !
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kartalkaya'da Yollar Kapandı !

Standart Kartalkaya'da Yollar Kapandı !

Kartalkaya'da kayak keyfi
    29 Ocak 2008 Salı 12:27
    Sömestr tatili için Kartalkaya'ya gidenler mutlu. Çünkü kar kalınlığı tam kayak yapmaya uygun...
    Kartalkaya'da dün akşam başlayan yoğun kar yağışı gece etkisini artırarak devam etti.

Türkiye'nin önde gelen kayak merkezlerinden Bolu Kartalkayaya dün geceden itibaren yoğun bir şekilde yağan kar, sömestr tatili için Kartalkayaya giden kayak severleri mutlu etti.

1.80 cm'ye ulaşan karın Kartalkaya yolunu kapamaması için, Kartalkaya'daki Kartal Otel ve Grand Kartal yol açma makinaları geceden itibaren yolu açık tutmak için yoğun çaba sarf ettiler.

Sabah ilk ışıklarıyla etkisini düşüren kar yağışı halen devam ediyor.
    En Güncel Pist ve Kar Rehberi, Canlı Kameralar

Standart Ynt: Kartalkaya'da Yollar Kapandı !

oo süper bi haber haftasonu süper olcak

Aynen, aman çaktırma ama hsonu rüzgarsız pırıl bir hava görünüyor.
    Alıntı snowboard06 Nickli Üyeden Alıntı
    oo süper bi haber haftasonu süper olcak

Herkese merhaba,

Bir kayak fanatiği olarak uzun süredir forumu takip ediyorum ama okuyucu olarak

Kartalkaya ile ilgili son durumu sizinle paylaşmak istedim. 1 saat önce Dorukkaya'da kalan arkadaşlarımla telefonla konuştum. Yoğun kar yağışı nedeniyle bütün pistler kapalıymış, yağışında pek duracağı yokmuş. Eğer haftasonu hava açık olursa bol karda kaymayı sevenler yaşadı

Sürekli Kartalkaya'ya giden biri olarak, nacizine bir önerim olacak. Kartepe'de kar kalınlığı hemem hemen Kartalkaya ile aynı, hatta biraz daha fazla. Günübirlik Kartalkaya yolu biraz yorduğu için haftasonu günübirlikçilere Kartepe'yi öneriyorum. En azından bu cumartesi ben öyle yapacağım Artık bu kadar kar varken inşallah bir kayaya denk gelmeyiz

Selamlar

Erciyesde de durum aynı..Kartalkayayı da merak ediyorum doğrusu..
    KeReM

www.havadurumu.biz den yeni koyduğum kamera görüntülerine bakabilirsin, canlı yayın.
    Alıntı keremminnet Nickli Üyeden Alıntı
    Erciyesde de durum aynı..Kartalkayayı da merak ediyorum doğrusu..

Alıntı fırlama Nickli Üyeden Alıntı
    Herkese merhaba,

Kartalkaya ile ilgili son durumu sizinle paylaşmak istedim. 1 saat önce Dorukkaya'da kalan arkadaşlarımla telefonla konuştum. Yoğun kar yağışı nedeniyle bütün pistler kapalıymış, yağışında pek duracağı yokmuş. Eğer haftasonu hava açık olursa bol karda kaymayı sevenler yaşadı

Sürekli Kartalkaya'ya giden biri olarak, nacizine bir önerim olacak. Kartepe'de kar kalınlığı hemem hemen Kartalkaya ile aynı, hatta biraz daha fazla. Günübirlik Kartalkaya yolu biraz yorduğu için haftasonu günübirlikçilere Kartepe'yi öneriyorum. En azından bu cumartesi ben öyle yapacağım Artık bu kadar kar varken inşallah bir kayaya denk gelmeyiz

Selamlar
    biri bolkar mı dedi ;D
    H. Özgür Gökçe - 1980 - 0 Rh (+)<br /><br />İstanbul - Üsküdar - İcadiye - Çıkmaz Sokak<br />__________________<br /><br /><br />* * * GALATASARAY * * *<br /><br />__________________

emirgiresunlu
    Ziyaretçi

kartepede otel full dolu hafta sonu günibirlikçi akımı ile kayacak yer olmaz tahminen
    Alıntı fırlama Nickli Üyeden Alıntı
    Herkese merhaba,

Selamlar

dorukkaya yı aradım şimdi. fırtına devam ediyor sis var. yol açma çalışmaları sürüyor. yarında yağış bekleniyor. şu an açık pistler var.

dendi...
    http://picasaweb.google.com/cemucar72

ooo süpermiş yarında yağış war cmrtsi süper olcak

Sayfa 1/2 12 SonSon