2016 Skipass Fiyatı Kartepe, Uludağ, Kartalkaya, Dorukkaya, Sarıkamış ve Diğer Kayak Merkezleri - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: 2016 Skipass Fiyatı Kartepe, Uludağ, Kartalkaya, Dorukkaya, Sarıkamış ve Diğer Kayak Merkezleri

Standart Cevap: 2016 Skipass Fiyatı Kartepe, Uludağ, Kartalkaya, Dorukkaya, Sarıkamış ve Diğer Kayak Merkezle

Alıntı OguzhanK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kartepe haftasonu 13:00 sonrası 60 TL olacaktı.
    Çok teşekkürler, yanlış yazmışım

Standart Cevap: 2016 Skipass Fiyatı Kartepe, Uludağ, Kartalkaya, Dorukkaya, Sarıkamış ve Diğer Kayak Merkezle

Alıntı kdzeregli-alaplı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emrah arkadaşım .dün kartalkaya giden arkadaşlar dorukkayada kaymışlar lakin hafta sonu skipas ücreti 140 ytl almışlar...kartal tarafından hala haberim yok.....aslında bu sene en çok beklediğim yer ılgazda gecen sene 4 lü telesiyeji biten açılışı yapılan ...fakat herzamanki gibi Türk mantığı ile birşeyler eksik olduğu için tesis bir seneden beri açılamıyor.,günübirlik.bölümü yapılamadığı için açılamayan 2300 rakımdan başlayan ve 3 km yi bulan .ılgaz'2 idi..sırf bu sene sarıkamış özlemimi orayla giderirdik diyoduk olmadı. çünkü diğer taraf ılgaz milli park 800 metrelik pisti ile hiç tat vermiyor...kartalkayadaki pas fiyatına sarıkamışta konaklama yapıyordukya..

Merhaba ben pazar günü kartal pistinde kaydım.muazzam soğuk vardı.-18 derece.
    Skipası 125 tl den aldım.
    Bu arada ben ereğlide oturuyorum memleket bolu-merkez tanışalım bi ara

slm arkadaslar bende zonguldak merkezde oturuyorum eregli de oturan yada ereğilili arkadaslarla tanısalım merkez de cok fazla kayak merakı olan yada yapan yok yakın bi zaman da ılgaza gitmeyi düsünüyorum skipass fiyatları yada konaklama fiyat bilgisi olan var mı acaba snowboard yapıyorum

hatta macera seven ereglili arkadaslar delihakkı tepesinde hala cok güzel kar var diyorlar tabanway board yapmak isteyen varsa mesaj atsın :D

Alıntı Orhanugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar bende zonguldak merkezde oturuyorum eregli de oturan yada ereğilili arkadaslarla tanısalım merkez de cok fazla kayak merakı olan yada yapan yok yakın bi zaman da ılgaza gitmeyi düsünüyorum skipass fiyatları yada konaklama fiyat bilgisi olan var mı acaba snowboard yapıyorum
    Merhaba, Ben 2 hafta önce Milli Parkta bulunan Kayak Federasyonu Tesislerinde konakladım. Yarım pansiyon+skipass dahil(günlük sınırsız 40 TL diye hatırlıyorum.) 135 TL'den kaldım. Almış olduğum en uygun fiyat buydu. Öğrenci+öğretmen veya askerseniz daha uyguna konaklayabileceğiniz yerler mevcut. İyi tatiller.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler