[2015-2016] sezonu ilk nerede açilacak ??? - Sayfa 7
Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567
64 sonuçtan 61 ile 64 arası

Konu: [2015-2016] sezonu ilk nerede açilacak ???

Standart Cevap: [2015-2016] sezonu ilk nerede açilacak ???

Biz karı koca Kartalkaya Dorukkaya pistinde sezonu açmış bulunuyoruz İsim:  uploadfromtaptalk1450525561898.jpg
Görüntüleme: 434
Büyüklük:  174.4 KB (Kilobyte)İsim:  uploadfromtaptalk1450525599740.jpg
Görüntüleme: 501
Büyüklük:  587.7 KB (Kilobyte)

2015-2016 yılının ilk ciddi kar yağış sistemi giderek güçleniyor. avrupa üzerinde uzun süredir duran yüksek basınç iskandşnavyaya doğru kayıyor..bu ülkemiz için çok güzel haber..alp dağlarında bile kar yokken..kuzeyden rusya ve karadeniz üzerinden soğuk sistem yavaşça ülkemize inecek..istanbuldan artvine kadar bütün kıyı illeri yılbaşını karla karşılayacak..hemde 29 aralık en geç 30 aralık tarihlerinde....efsane semih adlı arkadaşımızın tahminlerini duymuşsunuzdur...Tekrar yazayim arada kayniyor.

Sistem icin detay persembe gunu aksam.olaki netlesmeyen bisey olursa cuma gunu.

Suanki yagisa soguga takilmayin.onemli olan yuksegin konumu.soguma yada yagis her guncellemede artip azalabilir. Oyuzden yagis yok kuru soguk demeyin..

Ayrica kibris cevresinde a.b olusacak yuzde 75 ihtimalle.

Sistemde otelwnme yok.29 aralik gece girmesini bekliyorum.model sistemi ileri atarsa siz atmayin benim yazimi bekleyin Hfyeni (19) bir ihtimal 30 una sarkabilir ama pwk ihtimal vermiyorum. Istanbul yeni yila karla girecwk .bundada bir degisiklik yok..Simdilik diyebileceklerim bukadar. Herkesin kandili mubarek olsun.buyuklerin ellerinden kucuklerin gozlerinden operim. Bu aralar sikintim var.dualarinizi eksik etmeyin..hayirli geceler.

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2013-2014 sezonunun bir kopyasını yaşıyoruz sanki, önümüzdeki hafta sıcaklıklar az da olsa artıyor. Bu da demek oluyor ki Ocak ayına kadar gerçek anlamda sezon açılmayacak özellikle yurdumuzun batı kesimlerinde

''ilk yağan kar yerde kalmazmış'' lafının doğruluğu bir kez daha kanıtlanmış oluyor, sezon şaka gibi 2 - 2,5 aya sıkıştı kaldı resmen..
    şubatta fransada kar olur diyorlar alplerde.

Alıntı mehmetyalcin1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şubatta fransada kar olur diyorlar alplerde.
    Olmasa da çıkar buzulda kayarız 3bin metrelerde

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567