Kartutkusu Softshell 2016 Siparişleri
Sayfa 1/5 123 ... SonSon
42 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kartutkusu Softshell 2016 Siparişleri

Standart Kartutkusu Softshell 2016 Siparişleri

Merhaba arkadaşlar,

Sizlerden gelen istek üzerine düzenlenmiş yeni sezon KarTutkusu Softshell yaptırmaya başlıyoruz.

Öncelikle belirtmek isterim ki Softshell lerimizi sitemizin ilk polarlarını üreten ve hala giydiğimiz Serkan Yıldız (serkanyildiz81) arkadaşımız yapacaktır.

Kalite olarak çok iyi bir ürün olacağınızdan hiç süpheniz olmasın

Renk olarak FOSFORLU SAKS MAVİ olacaktır.

Sürecin kısalması nedeni ile bu tasarımlar sondur ve değişiklik olmayacaktır.

Softshell içinde su geçirmez ve nefes alabilir özel malzeme olacaktır.

Bayanlar bedenleri erkek ölçüleri üzerinden düşünsün.

Poların sol kolunda rumuzlarımız yazacak. Büyük küçük harf dikkat ederek yazalım.

Fiyat kısa süre içerisinde açıklanacaktır. Tahminen 90-100 TL arasında olacaktır.

Listeyi yazarken alıntı yaparken bedenleri küçük harf yazalım. Tüm cümleyi büyük harf yazınca sistem otomatikman tüm karakterleri küçük harf yapıyor. Bu da rumuzunuzu büyük harf istediğinizde yanlış şekilde çıkar.

Kola isim yazdırmak isteyenlerden 10 TL ek ücret alınacaktır.

NOT: GÖRSELLER TEMSİLİDİR. ÜRÜN FOSFORLU SAKS MAVİ OLARAK TEK RENK OLARAK ÜRETİLECEKTİR.

Serkan Yıldız iletişim : 05382797172

RUMUZ-RENK-TASARIM-BEDEN

1) EMRAH - L

Konu westblue26 tarafından (24-11-2015 Saat 10:59 ) değiştirilmiştir. Sebep: Açıklayıcı Bilgi Ekleme

Standart Cevap: Kartutkusu Softshell 2016 Siparişleri

Harika!!!

Kola rumuz veya isim yazdırmamak mümkün mü?

RUMUZ-RENK-TASARIM-BEDEN

1) EMRAH - L
    2) Kola isim istemiyorum (ama yazdırmamak mümkün değilse rumuzum erdogan1972)- xl
    3) Kola isim istemiyorum (eşimin rumuzu yok)- m
    4) Kola isim istemiyorum (oğlumun rumuzu yok) - s (eğer çocuk bedeni yapılıyorsa 10 yaş, 140-146)
    Konu erdogan1972 tarafından (22-11-2015 Saat 17:02 ) değiştirilmiştir.

bu polarları yapan arkadaşımız yapıyor. 2010 yılından beri hala kullanımda

İsim:  IMG_0376.JPG
Görüntüleme: 669
Büyüklük:  184.7 KB (Kilobyte)

tabi mümkün Çocuk bedeninde Serkan ın yardımcı olacağını düşünüyorum.

RUMUZ-RENK-TASARIM-BEDEN

1) EMRAH - L
    2) Kola isim istemiyorum (ama yazdırmamak mümkün değilse rumuzum erdogan1972)- xl
    4) Kola isim istemiyorum (oğlumun rumuzu yok) - s (eğer çocuk bedeni yapılıyorsa 10 yaş, 140-146)
    5) capeside - M

RUMUZ-RENK-TASARIM-BEDEN

1) EMRAH - L
    5) capeside - M
    6) FreeSoul - M

RUMUZ-RENK-TASARIM-BEDEN

1) EMRAH - L
    5) capeside - M
    6) FreeSoul - M
    7) Aylin2can -S beyaz - kolda isim olsun -
    Konu westblue26 tarafından (23-11-2015 Saat 20:50 ) değiştirilmiştir. Sebep: liste bütünlüğünü sağlamak

RUMUZ-RENK-TASARIM-BEDEN

1) EMRAH - L
    5) capeside - M
    6) FreeSoul - M
    8) speedman - M (Siyah ve Beyaz, kolda isim olmasın. Ayrıca kartutkusu formalarından almak istiyorum. Yardımcı olur musunuz?)

Alıntı speedman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8) speedman - M (Siyah ve Beyaz, kolda isim olmasın. Ayrıca kartutkusu formalarından almak istiyorum. Yardımcı olur musunuz?)
    Alıntı Aylin2Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir yanlış anlama var burada, bu yapılacak softshell tek renk olacak.
    "Renk olarak fosforlu Saks mavi olacaktır."
    Emrah'ın mesajındaki görseller geçen sene yapılıp memnun kalmadığımız ürünlerdir.
    benim mesajımdaki fotoğraftaki ürün polardır. Bu polarları yapan arkadaşımız softshelleri yapacaktır. ürün kalitesi hakkında bir fikir olsun diye gönderdiğim bir fotoğraftır.

Alıntı capeside Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir yanlış anlama var burada, bu yapılacak softshell tek renk olacak.
    "Renk olarak fosforlu Saks mavi olacaktır."
    Emrah'ın mesajındaki görseller geçen sene yapılıp memnun kalmadığımız ürünlerdir.
    benim mesajımdaki fotoğraftaki ürün polardır. Bu polarları yapan arkadaşımız softshelleri yapacaktır. ürün kalitesi hakkında bir fikir olsun diye gönderdiğim bir fotoğraftır.
    Arkadaşlar, bir yanlış anlama da burada var Yapılacak olan softshell değil, softshell özellikli monttur. Softshell bir yalıtım malzemesidir. Zar gibi bir kumaş montun iki yüzünün arasına konur ve nefes alma, su ver rüzgar geçirmeme ile sıcak tutmayı sağlar.

Sayfa 1/5 123 ... SonSon