[22-28 Ocak 2016] 5 Gece 6 Gün Bansko'ya Gidiyoruz. - Sayfa 12
Sayfa 12/12 İlkİlk ... 2101112
113 sonuçtan 111 ile 113 arası

Konu: [22-28 Ocak 2016] 5 Gece 6 Gün Bansko'ya Gidiyoruz.

Standart Cevap: [22-28 Ocak 2016] 5 Gece 6 Gün Bansko'ya Gidiyoruz.

Çok keyifliydi ve ekip de çok çok iyiydi - ekmek söyleyim mi?

Ufak bir kaç not;
    1. Gondola binası içindeki 2 nolu kayak odasında ve yan taraftaki 3 nolu kayak odasında kayak+ayakkabı depolama için günlük kira 10 leva. Gondola merdivenlerinin hemen yanındaki storage room da ise 12,5 leva alıyorlarmış. Storage roomdan sıraya önlerden tam "fast track" olmasa da girmek mümkün, diğer odalar kayak depolama için fast track vermiyorlar;
    2. Çocuklar için kayak+ayakkabı günlük 18 leva;
    3. Perun Lodge havuzu ve saunası küçük ama yeterli idi. Çocuklu olmamızdan sanırım bizim oda hem daha büyük hem daha sıcak hem de daha donanımlıydı. Her halükarda Perun Lodge yerine gondola daha yakın bir oteli öneririm. Perun Lodgedan Gondolaya shuttle gidişte yaklaşık saatte bir, dönüşte ise yaklaşık yarım saatte bir. Dönüş servisi Hermes diye bir otelle paylaşımlı-biz dönüşte hiç servis kullanmadık;
    4. Otobüs konforluydu, OMT gayet yardımcıydı ama 12 saat dile kolay, bir daha ki sefere uçak lütfen ;
    5. Capesideın bahsettiği restaurant ve barlar gayet güzeldi, yemekler de doyurucu. Fikir vermesi için Margarita Pizza pistlerde ( 5 nolu pistteki 180de) 20 leva, restaurantlarda ise yaklaşık 12-14 leva. Sokaktaki büfelerde doyurucu pizza dilimleri 3 leva.

En kısa sürede yeni bir etkinliği dört gözle bekliyoruz!!!!
    Konu erdogan1972 tarafından (01-02-2016 Saat 23:18 ) değiştirilmiştir.

Merhaba, onumuzdeki hafta Bansko'y gidecegim.

Snowboard montu, pantolon vs. cesit ve fiyatlar Bansko'da nasildir?

Daha once 2 kere gitmistim, ama alisverisle isim olmamisti.

Tesekkurler
    Ride Antic 160<br />Burton Custom <br />Burton Moto

Alıntı coco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, onumuzdeki hafta Bansko'y gidecegim.

Snowboard montu, pantolon vs. cesit ve fiyatlar Bansko'da nasildir?

Daha once 2 kere gitmistim, ama alisverisle isim olmamisti.

Tesekkurler
    Yanıt olarak gecikmiş olacak ama yine de yazıyorum, ben kıyafetlere kendim bakmadım, ama arkadaşlar fiyatların Türkiyeye göre uygun olduğunu söylemişlerdi. Yanlış hatırlamıyorsam 100-150 dolar aralığında Burton montlar vardı ama ben bakmadığım için geçirgenliğini bilmiyorum. Bulgaristanda asıl sorun güvenilirlik olabilir, markanın ürünü mü taklit mi anlamak çok da kolay değil.

Ben kayak malzemesi olarak oğlan için 2. el kayak bakmıştım, 130 cm 50-70 Euroya head, fischer vb birşeyler vardı. Kıyafet için fikir vermez ama...

Sayfa 12/12 İlkİlk ... 2101112

Bu Konudaki Etiketler