[10 - 11 Ocak] Hafta sonu hangi kayak mekezi - Sayfa 5
Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
50 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: [10 - 11 Ocak] Hafta sonu hangi kayak mekezi

Standart Cevap: [10 - 11 Ocak] Hafta sonu hangi kayak mekezi

Dorukkaya lobbyde kamp kurduk bekliyoruz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tüm gün boyunca sis vardı.

Hala sis var... :(
    Kartalkaya'dan selamlar!

Sent from my iPhone using Tapatalk

caniniz sagolsun...

Bizde Grand Kartal da lobi leyfi yapiyoruz hava berbat pistler kotu,telesiyej ve teleski cok kotu
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Hocam hava kötü anladık ta Pistler ve mekanikler çok kötü yü biraz açar mısın ? Sömestr de rezervasyonumuz var da orada ... korkuttun beni biraz ...
    0 RH + ( İstanbul )

''Some people bind their snowboards to their feet, while others bind them to their souls.''

Arkadaşlar selam,
    Kalabalık bir hafta oldu

17-18 Ocak (Cumartesi-Pazar) Günübirlik Kartalkaya Turu 169 TL'dir Bilginize...
    Ulaşım, ski-pass, öğle yemeği, rehberlik, ikramlar dahil...
    www.kayakkulubu.com.tr
    02122704888 - info@kayakkulubu.com

13-14-15-16 Ocak (Haftaiçi) ise aynı tur 129 TL'dir...

Dorukkaya lobiden sevgiler..sabahtan beri burda oturuyoruz,sis geçit vermedi bugün. .umarım yarın iyi olur..

Alıntı Bombadillo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam hava kötü anladık ta Pistler ve mekanikler çok kötü yü biraz açar mısın ? Sömestr de rezervasyonumuz var da orada ... korkuttun beni biraz ...
    Grand Kartal otelin hizmetinen çok memnun kaldık

Bunlar Kartal pistleri için yorumlarım ; belkide bizim şanssızlığımız olabilir ama pistler sürekli kar yağışına rağmen tam olarak ezilmemişti tipi nedeni ile toz kar yığıntı yapmış hatta pistlerin ortasında bile bazen bolkara girebiliyorsun , buda istenmeyen durumlara neden olabiliyordu özellikle bu havalarda işletmecilerin daha özenli davranmaları gerekiyor,gezinti pistlerinde bile yer yer kar tümsekleri oluşmuştu bir kaç kayak öğretmenine durumu ilettim onlarda Hocam bakarlarmı hiç gelen geliyor Allaha emanet gidiyoruz dediler,pistlerin dışında siyah piste çıkan Teleskı miyadını doldurmuş sürekli arıza sürekli arıza hele birde bazı barların makaralarımı bozuktur nedir insanı bir anda çekiveriyor çekmek biraz hafif kalır resmen vuruyor bunların makaralarına baktırırmısınız en azından bunlar geldiğinde vatandaşı almayın boş geçsin diye uyardığım halde tın tın ...telesiyej zaten miyadını çoktan olurmuş direkt sistem vurunca oturtuyor valla,kardeşim sürekli kar yağmış biniş noktasındaki kar kalınlığını ayarlasana uzun boylu arkadaşların sandalye ile bota baldırlarını sıkıştırdıklarına çok şahit oldum adam sandalyeye oturuyor oturması ile birlikte elini acıdan baldırına atmaya çalışıyor Kartal tarafı için söyleyeceklerim şimdilik bunlar dilerim siz gittiğinizde daha güzel bir hava ve bakımlı pistlerle karşılaşırsınız...Doruk tarafına gitmediğim için o tarafa giden arkadaşlar yorum yazsın
    Konu Seyirci tarafından (12-01-2015 Saat 01:40 ) değiştirilmiştir.
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Çok teşekkürler Hocam ! Bizim rezervasyonumuz kartal tarafina zaten doruk tarafı ile ilgilenmiyorum ... pistlerin bakımsızlığını hava durumuna yoruyorum aksi halde kartal pistlerine en iyi bakan tesistir ... yağış varken pist ezmeye gerek görmediler herhalde ... Zira hemen akabinde tekrar etmeleri gerekecek ... ama mekanikler gerçekten çok eski bir de bakımları da yapılmamış ise durum vahim ... ne yapmalı acaba ... 12 kişilik bir kafile ile anında plan değişimi de kolay olmaz şimdi ...
    0 RH + ( İstanbul )

''Some people bind their snowboards to their feet, while others bind them to their souls.''

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345