Erciyes'te..
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Erciyes'te..

Standart Erciyes'te..

Arkadaşlar Erciyes de teleski fiyatları ve diğer fiyatlar çok uygun..Size tavsiye edebileceğim lif 75.yıl erciyes teleskidir. güzel kayışlar..
    KeReM

Standart Ynt: Erciyes'te..

hisarcık belediyesine ait olan teleskiyi diosun heralde??

o teleski erciyese kurulmadan önce kullanılmış bir teleskiymiş sanırım ???

onu yurt dışından getirttiler.
    2.el aldılar sanırım..
    ama telesiyejden nsıl teleski oldu senin dediğini anlamadım???
    evet 75.yıl hisarcık belediyesine ait olan..
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

'' o teleski erciyese kurulmadan önce kullanılmış bir teleskiymiş sanırım'' yazdım ben. telesiyej felan yazmadım. erciyese kurulan telesiyejin sıfır oldugunu biliorum.

Demek istediğimde burda uzunca bir süre kullanıyor.Daha sonra sökülüp başka bir yerde kullanıyor.Yani 2.el dediğin gibi.Bunuda beden terbiyesindeki birilerinden duymuştum.

ya bu yalan değil ki saklanılşacak bi konu da değil. hirsarcık teleskisinini işletmecileri çalışanları söylüyor zaten nereden gediği önceden yurt dışında kullanılmış olduğu...
    ama ben bi fark görmedim bedenterbiyesi teleskisi ile hisarcık teleskisi arasında
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

tabikide saklanacak bişi değil... Çalışıyorsa onlar içinde sorun olmaz ki...

Bu teleski ikinci el tabiki..Şunu da ekleyim kurulum için yurtdışından elemanlar gelecekmiş ama günlüğünü 250 dolar isteyince çalışanlar ve dostları teleskiyi kurmaya koyulmuşlar..Uzun çabalardan sonra bu kurulum gerçekleşmiştir.. hatta 4.direğe geliş bağlı değil, askıda kaldığı için..Ama hiçbir sorun yok havası ile suyu ile ve karı ile erciyes işte..
    KeReM